anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile ma czasu kupujący na zmianę komentarza?

cytadela39
#7 Wielbiciel#

Kupujący wystawił mi negatywa. Po 1 miesiącu założył mi dyskusję i jej temat dotyczy tego że może go usunąć pod warunkiem że otrzyma rekompensatę finansową. wcześniej nie reklamował tego przedmiotu po otrzymaniu. tylko wystawił negatywa. Ja zapytałem o jakieś dowody ( np. zdjęcie uszkodzenia ) a on że nie ma tego przedmiotu że go wyrzucił. Był to dres i podobno się rozpruł. Ile ma kupujący na zmianę komentarza i czy to co robi jest do końca legalne.?

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

mwmonety
#21 Demiurg#

@xyz96 Ja nic nie wymagam i nie atakuję , tylko sugeruję a wybór należy do ciebie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mwmonety Tym postem już całkowicie zmieniłeś temat i niepotrzebnie przekształcasz dyskusję o sprawie w forumową sprzeczkę poza tematem wątku.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@xyz96 a ty się ciągle skarżysz że jesteś tu dyskryminowany

przepisy mówią wyraźnie - przedsiębiorca jest pod ochroną

a komentarze mają być prawdziwe i obiektywne

a za kłamstwa i subiektywność należy się kara grzywna lub więzienie

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@RED Komentarze są subiektywne, gdyby miały być obiektywne, musiałoby je wystawić jakieś zgromadzenie rzeczoznawców, a wystawiają je pojedyncze osoby.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@xyz96 ja umiem pisać obiektywnie i zgodnie z prawem

a ty co tylko subiektywnie i a obiektywnie po weryfikacji przez rzeczoznawców?

oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

Po roku negatywny komentarz się kasuje 😀
Już 11 marca skasuje się negatywny komentarz za spodnie wojskowe więc z 4 negatywnych komentarz zrobią się trzy. Jakieś to pocieszenie 😁

Na allegro brakuje komentarzy neutralnych. Jeżeli mamy jakieś zastrzeżenie co do aukcji to komentarz pozytywny jest za wysoki, a negatywny za niski ale skoro nie ma neutralnego to negatywny jest najczęściej wybierany. Kiedyś to nikt nie chciał wystawiać negatywa bo bał się że zaraz dostaniemy w odwecie to samo. A teraz jak jesteśmy kupującym to możemy wystawiać śmiało negatywne komentarze bo sprzedawca nic nie może na to poradzić 😂 Kupujący ma większe prawa niż sprzedawca. A jak jakiś klient jest chamski to celowo będzie wystawiać negatywy aby wyłudzić od sprzedawców jakiś gratis lub upust w zamian za usunięcie negatywa. Powodów na wystawienie negatywa jest mnóstwo do wszystkiego można się przyczepić. Sprzedawca ma tylko jedną opcję dodawać takie osoby na czarną listę 😎

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@kuba1550 A wyobraź sobie że są jeszcze tacy co i to by chcieli zlikwidować a sprzedawca miałby latać przed klientem przychylony aż garba dostanie.

oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

Przy sprzedaży czegoś taniego za 10zł to bym olał sprawę i oddał całą kwotę wraz z wysyłką aby tylko usunął negatywa. A jeżeli facet sprzedaje ciuchy po 200zł to już jest ciężko. Zostaje banować takie osoby które stwarzają problemy 😜

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@cytadela39, możesz poprosić o wypowiedzenie się w Dyskusji pracownika Allegro. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

OL-GA
#2 Obserwator#

kupujący założył mi dyskusję w podobnym temacie jak poprosić pracownika Allegro o wypowiedzenie się?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@OL-GA, jako sprzedająca nie masz takiej opcji. Jeśli napiszesz o jaką Dyskusję chodzi, poproszę, aby nasz pracownik zabrał w niej głos. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów