anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Informatyków/elektroników szukam do pomocy przy masowym raportowaniu

piimaa
#13 Ambasador#

Znajdę tu chętnych do zrobienia porządków?

Sama nie dam rady zanim padnę na wściekliznę...

Zerknijcie sami...

https://allegro.pl/kategoria/dyski-i-pamieci-przenosne-dyski-ssd-257335?order=p&rodzaj-kosci-pamieci...

ile to na Allegro dysków SLC przybyło...

... są często tańsze aniżeli TLC...

a tu rodzynek:

https://allegro.pl/oferta/dysk-ssd-ultimate-su630-240g-2-5-s3-3d-qlc-retail-9306942077

się zdecydować nie mógł ... i w tytule wpisał QLC a w parametrach MLC...  a sprzedaje tandetę TLC

 

Naprawdę ludzie handlujący dyskami zdolni są pomylić DIESLA z BENZYNIAKIEM i sami nie wiedzą czym handlują?

 

PS. Ja naprawdę szukam pomocnych klikaczy...

20 sprawnych osób i 8 stron z pierwszego linku przerobione w 3-4h i nastanie UCZCIWOŚĆ...

 

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Hmm ale  co chesz zrobić ?  Allegrowy bałagan sprzątać na swój koszt ???

Ja płace za serwis i wymagam. A nie będe klikał...No ja cie prosze...

A Allegro ma :  zespoły, specjalistów od produkturyzacji ( dobra, tu sie rozpędziłem , sorry 😂) , specjalistów od innych rzeczy żeby to ogarniali bo za to biorą pieniądze. Moje pieniądze.

Była już kiedyś propozycja konsultacji z branżami, Allegro sie na to wypieło .Oni sie znają na wszystkim, mają swoich specjalistów.

 

 

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Ich tam nie jest tak dużo, jeśli jest ich 50 na zmianie to max, tak działaja korpo, niestety. Nam się tylko wydaje że korpo to dużo ludzi. Ja pracowałam kiedyś jako telefonistka u jednego z największych operatorów telewizji satelitarnej, czasami na zmianie w nocy było nas 30... z czego 10 zawsze w WC z szajsfonem w łapie :)))))

Przydałaby się jakaś pomoc, oni też ludzie, nam zajmie wyraportowanie tego SPAMU jeden wieczorek... 30-40-50 chłopa i czystki gotowe...

To samo przydałoby się w dziale ze smartfonami z nagonką na POBITE TELEFONIKI w działach SPRAWNE oraz na te ZABLOKOWANE ...

Od czasu do czasu charytatywnie można byłoby coś dla korpo zrobić, prawda? :)))

Gdyby nie te korpo to... połowa BOGATEGO kraju nie miałaby co na D... założyć i by boso śmigała :))))

 

A w Allegro na dnie szczebla to są takie same PRACOWNIKI jak my sami... Dostaną ludziska krzesełko, klawiaturkę, czajniczek na kawcię, monitorek i pewnie "trzy pińcet" brutto na miecha... chaciałoby Ci się RABOTAĆ w FULL OPCJI ....   eh... ludźmi bądźmy...

 

 

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

A mnie kompletnie nie obchodzi ilu ich jest. Milion by nie wystarczył na poprawianie tego co jeden prezes wymyśli z dnia na dzień.

Allegro  co miesiąc wystawia mi fakturę na niezłe pieniądze  za swój produkt czyli platformę sprzedażową.

Fakturę za serwis który z miesiąca na miesiąc jest coraz bardziej bublowaty i zamiast mi generować zyski, zaczyna mi generować problemy.

Losem pracowników Allegro niższego stopnia przejmuje sie tak samo jak Allegro sprzedawcami niższego stopnia. 😉  Czyli wcale. 😂

To ma być układ biznesowy, mamy zarabiać. Jeśli ja zaczynam tracić to na pewno nie będe za darmo cudzuch błędów poprawiać .Bądzmy poważni .

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Problemy SPRZEDAJĄCYCH to nie problemy KUPUJĄCYCH, mnie akurat nie interesuje to o czym piszesz, jestem KUPUJĄCĄ i tylko o ten rynek DBAM bo... SPRZEDAJĄCY potrafią w serwisie zrobić niezły BURDEL. Akurat mam czas, wolę, chęci więc sobie raportuję niezgodne z UCZCIWOŚCIĄ oferty. Szkoda tylko, że przez chwilę myślałam że... uda się znaleźć podobnych do mnie samej, niestety i jak zwykle się myliłam, wszak w tym kraju 90% klienteli żyje mentalnie frazą "oby do siebie, nic od siebie...". Mi tam płacić nie muszą, wystarczy satysfakcja że... ktoś/coś zmienił, próbował...

No cóż, widocznie naród lubi syf i życie w syfie...

 

PS. Nazywasz biznesem robienie w ciula ludzi? Naprawdę? Przecież oboje wiemy że nieuczciwi SPRZEDAWCY doskonale zdają sobie sprawę z tego, czym handlują, prawda?

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@piimaa 

Sorry, ale chyba nie wiesz w co się pakujesz. To tak nie działa, ze pozgłaszasz, będzie posprzątane i już. Kiedyś zgłaszałem oferty w bardzo skromnej kategorii i ... W zasadzie nic/prawie nic się nie działo. Dałem sobie spokój, bo nie po to poświęcam swój czas, żeby to ktoś olewał. Poszukaj sobie wątku Knowhere'a o dyskach ssd (czy czymś takim) jednego sprzedawcy. Nie tak dawno była rocznica (powtarzanych) zgłoszeń tych ofert i co ? Myślisz pewno, że ten sprzedający zmienił swoje działanie ? A w życiu.

Lepiej znajdź sobie bardziej użyteczne działanie. Ewentualnie zatrudnij się w allegro i nam potem trochę poopowiadasz jak tam jest :]

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@piimaa to zły przykład

a tu rodzynek:

https://allegro.pl/oferta/dysk-ssd-ultimate-su630-240g-2-5-s3-3d-qlc-retail-9306942077

się zdecydować nie mógł ... i w tytule wpisał QLC a w parametrach MLC...  a sprzedaje tandetę TLC

 

 dysk jest qlc nie tlc

i o tym pisze w oferecie

ponadto podaje do czego używana jest pamięć slc

wg mnie do **piiip** są tutaj obowiązkowe parametry allegro, które nie precyzują wszystkich funkcji

w tym bufora np: slc

oznacz moderatorów