anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inna etykieta do paczkomatu

Skelita
#10 Popularyzator#

Właśnie zabrałam się za przygotowanie etykiet do wysyłki i utworzyły mi się inne niż zwykle. Wygląd jak wygląd, ale w polu nadawca nic nie ma - pusto. Czy tak ma być?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Skelita  zapowiadali zmiany :

https://inpost.pl/komunikat-1

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Skelita

Obejrzałam swoją nową etykietę i w polu nadawca jest normalnie nazwa, nie ma numeru telefonu. Telefon odbiorcy skrócony do 4 ostatnich cyfr a login jest w polu Uwagi nadawcy.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Kijowe trochę te etykiety , na starych kod paskowy był krótszy i łatwiej było ustawić np. na małej kopercie , teraz trzeba kombinować .... cóż , jak zwykle ....,, miało być lepiej,, .

oznacz moderatorów

tomsyty
#10 Popularyzator#

Kod kreskowy na drukarkach termicznych powinien być drukowany liniami zgodnie ze ścieżką podawania papieru, tak jak było wcześniej. Nowe umieszczenie powoduje jego gorszą jakość, zwłaszcza przy dużej prędkości wydruku. Może zmienią jego ułożenie jak zaczną się skargi że ciężko wczytać bo skaner nie za każdym razem łapie.

oznacz moderatorów

Skelita
#10 Popularyzator#

Na moich etykietach, w polu Nadawca, nie ma zupełnie nic. Rozumiem, że teraz dane są ograniczone, ale tak całkiem nic? Dziwne to jakieś.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Skelita pewnie nie masz umowy z Inpost , u mnie są pełne dane , defacto ani klientowi , ani przewoźnikowi przy przesyłkach paczkomatowych dane nie są potrzebne .

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

Też nie mam umowy ale w polu nadawca mam swoje dane normalnie. Raczej coś jest nie tak z etykietą @Skelita.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg ot .. .zagwostka , zapytamy @InPost 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg 

Poprawka ... już mam , kurierki mają dane , a paczkomaty nie 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mdrogeria  

U mnie paczkomatowe mają normalnie dane, kurierki nie mam dzisiaj więc nie sprawdzę 😎 Jednym słowem bajzel.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg @mdrogeria mam umowę oraz importuje do MP

na etykiecie mam

Nadawca - tylko nazwa firmy 

Odbiorca - kod paczkomatu, adres i 4 cyfry telefonu 

na dole login klienta i wsio 🙂

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11 

Ten login w uwagach mnie ucieszył. Co chwila fundują nam nowe atrakcje, strach rano komputer odpalać 😂🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Lipne te nowe etykiety do paczkomatów Allegro InPost. Żadnego kontaktu z nadawcą, telefon odbiorcy ukryty, nie można przedzwonić.

Magazynowanie wielu paczek w niektórych paczko-punktach będzie utrudnione, bo większość sortuje na magazynie paczki po pierwszej cyfrze telefonu, która teraz jest ukryta i 3 ostatnich, a końcówka numeru listu wcale tego nie ułatwia.

W jakim celu ukryto kontakty? Czyżby paczki były publicznie dostępne do wglądu dla wszystkich, że musieli ukryć dane? Kurierzy zapisywali sobie numery telefonów, żeby rozsyłać spam? 🙂

Widzę, że nie tylko Allegro utrudnia pracę.

@InPost 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@DarkStoorM nie , Inpost kryje śmieciarzy , teraz nikt nie zweryfikuje kto porzucił podarty karton pod paczkomatem .

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mdrogeria   W komunikacie Inpostu pokazali wzór nowej etykiety i ona ma nazwę firmy nadającej . U mnie właśnie tak to wygląda, dodatkowo w polu 'uwagi nadawcy' drukuje się login kupującego.

2022-10-07.jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@InPost No i teraz mamy drugi problem, nowe etykiety są ucinane przy przesyłkach zagranicznych v-inted. Kody kreskowe oraz kody QR są zasłonięte.

DarkStoorM_0-1665139123551.png

 

oznacz moderatorów