anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

inpost, nie moge nadać przesyłki z paczkomatu

nalla_pl
#8 Zapaleniec#

Witam, mam następujący problem: Narazie na początku działalności mamy niską sprzedaż i niemal zawsze jest to mniej niż 5 paczek. Ponieważ w okolicy mam paczkomat przy wyborze metody dostarczenia paczki wybieram wysyłkę z paczkomatu. Niestety za każdym razem kiedy udaję sie do paczkomatu okazuje sie że system nie widzi mojej paczki jako nadawaną z paczkomatu. Po telefonie do inposta okazuje sie że w systemie jest ona ze statusem odbiór przez kuriera. Jedyne co mi pozostaje to zamówienie kuriera i opłata 10zł za każdy podjazd.

Czy miał ktoś z Was podobny problem? Może macie jakieś podpowiedzi jak to rozwiązać ? Może mam coś nie tak w ustawieniach ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@nalla_pl czy przesyłki generujecie na stronie manager.paczkomaty.pl ? 
Nigdy nie było opisywanych przez Ciebie problemów, wybierasz nadanie w paczkomacie etykieta ma informację o nadaniu w paczkomacie. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nalla_pl napisz proszę jak nadajesz przesyłki - czy w Managerze przesyłek czy w Wysyłam z Allegro? Podaj proszę przykładowy numer zamówienia, w którym wystąpił taki problem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

nalla_pl
#8 Zapaleniec#

Witam. Aby nadać przesyłkę wchodzę w zakładkę: 

Sprzedaż > Obsługa Zamówień > Zamówienia , następnie klikam "Nadaj przesyłkę"

Przykładowe zamówienie z tym problemem : 365692f1-09d9-11ed-8988-9ff4ff989433

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nalla_pl dziekuję! Skonsultuję to i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@nalla_pl nigdy nie nadajemy przesyłek Allegro InPost przez pseudo narzędzie "nadaję z allegro" czy jak Oni to sobie tam nazwą, zapoznaj się z jedyną słuszną opcją pod adresem - manager.paczkomaty.pl - jest to dedykowane narzędzie InPostu. 
W MP jasno widać podczas importu przesyłki czy nadanie jest w paczkomacie czy przyjedzie kurier. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nalla_pl otrzymałam odpowiedź od działu technicznego. Sprawdziliśmy to powiadomienie i widać, że został wybrany podjazd kuriera, są nawet wybrane godziny podjazdu. Jeśli jesteś pewna, że zamawiasz z opcją "Dostarczę przesyłki do Paczkomatu" to poproszę o przesłanie zrzutów ekranu z po kolei wykonywanych czaynności, z widocznym z adresem strony oraz datą i godziną.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów