anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inpost nie zaciąga danych - klient zapłacił przelewem tradycyjnym

PRZECIWPOZAROWY
#1 Nowicjusz#

Klient zakupił towar wybierając transport paczkomatem, płatność odbyła się przelewem tradycyjnym. Domyślam się że w związku z tym że wpłata nie przeszła przez płatności allegro nie mogę zrobić listu przewozowego inpost paczkomaty.

Spotkał się ktoś z takim problemem ?

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@PRZECIWPOZAROWY tak , to normalne , nie zaimportujesz etykiety ..... niestety .

oznacz moderatorów

PRZECIWPOZAROWY
#1 Nowicjusz#

Skoro nie mogę zaimportować etykiety to rozumiem że nie muszę płacić prowizji za sprzedaż ?

Kto pokryje koszty wysyłki ? Klienta guzik obchodzą zależności allegro, chce towar z wysyłką na wskazany paczkomat. Zapłacił za wysyłkę, której nie mogę zrealizować w podanej cenie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@PRZECIWPOZAROWY tak , jeśli płatność nie przejdzie przez AF transakcja zostanie anulowana i automatycznie otrzymasz zwrot prowizji . NIE PODAWAJ NIGDY KLIENTOWI DANYCH DO PRZELEWU !!!

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@PRZECIWPOZAROWY 

Masz bardzo dużo racji że klienta nie interesują zależności ale z drugiej strony z poziomu oferty nie ma możliwości zapłaty bezpośrednio na konto sprzedawcy. Popieram @mdrogeria ,nie podawać numeru konta.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma w systemie, to nie da się wygenerować etykiety, jak masz środki od kupującego to wyślij samodzielnie.

oznacz moderatorów