anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

InPost prace serwisowe - Baza Danych Trucker i SZOP - przerwa techniczna - 21-22.06.2020

kostas11
#21 Demiurg#

Popakować wcześniej paczki 🙂

Informujemy, że w dniu 21.06.2020 od godziny 18:30 do godziny 2:30 dnia następnego planujemy prace serwisowe związane z bazą danych naszych systemów informatycznych. Są one podyktowane troską o niezawodność naszych systemów informatycznych i wygodą naszych Klientów. Podczas prac nastąpi 8 godzinna niedostępność poniższych usług:

System obsługi Paczkomatów:

  • tworzenie, opłacanie i generowanie przesyłek Paczkomatowych oraz Kurier Standard przez integrację oraz Managera Paczek;
  • tworzenie, opłacanie i generowanie przesyłek przez ShipX (ApiX);
  • korzystanie z Szybkich Nadań i Szybkich Zwrotów;
  • generowanie kodów zwrotów dla przesyłek Allegro i dla Szybkich Zwrotów;
  • wysyłanie komunikatów sms/email do klientów m.in. dotyczących kodów odbioru dla paczek;
  • wyświetlanie aktualnych statusów paczek, Paczkomatów i POK na stronie www i na innych platformach, jak Allegro, aplikacja mobilna i WebTrucker;
  • nadawanie przesyłek paczkomatowych w Paczkomatach i POP;
  • możliwość nadawania paczek bez etykiety;
  • opłacanie paczek za pobraniem za pomocą PayByLink;

System logistyczny:

  • opóźnienie w przekazywaniu statusów paczek kurierskich oraz statusów z urządzeń mobilnych;
  • przekierowywanie paczek kurierskich;
  • tworzenie, opłacanie i generowanie etykiet dla przesyłek kurierskich przez API i WebTrucker – http://kurier.inpost.pl
  • utrudnienia w tworzeniu, generowaniu i zapisywaniu zdarzeń w aplikacji WebTrucker;

Odbiór paczek umieszczonych w Paczkomatach przed rozpoczęciem prac, a także nadawanie paczek z wygenerowaną etykietą będą cały czas możliwe. Paczki o odpowiednim statusie będą mogły być umieszczane z wykorzystaniem ekranu Paczkomatu.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere Troszkę poleciałem z tym truckerem i szopem.soorki.

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Ja tą wiadomość dostałem na skrzynkę:

InPost<inpost@mailing.grupainteger.pl>
17.6.2020 16:38
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@annas14-firma  A ja ostatniego mejla z inpostu to dostałem jakoś w kwietniu (poza tymi informacyjnymi o paczkach w paczkomacie).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

To dziwne, bo myślałem, żę wszyscy z podpisaną umową dostają takie informacje. Wcześniejsza była 9 czerwca z informacją o pracy weekend 12-14 czerwca.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@annas14-firma Ja z inpostem na nic się nie umawiałem;] Co nie znaczy, że nie korzystam z ich managera przesyłek, na którym mam założone konto.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Sorry, ale już zapomniałem jak to było wcześniej. Chyba robiliśmy doładowania codziennie. Ale to było przed epoką SMART'a. O ile mnie pamięć nie myli.

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@annas14-firma Ja robię doładowania tylko wtedy, gdy mam coś do nadania. I dokładnie tyle, ile wynosi koszt etykiet, żadnych nadpłat.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere  To ja jakiś dziwak jestem, bo po 300 -500 zeta wpłacam.Mam spokój na jakiś czas.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pulkownik66 500 plus to by mi chyba starczyło na cały rok przesyłek:D
O ile mi wiadomo, inpost to nie bank, więc nie wiem po co miałbym tam trzymać swoją kasę;]

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere  teraz w okresie wakacyjnym,sprzedaż trochę mi padła na ry... twarz,ale normalne starczało na tydzień do półtora.

oznacz moderatorów

interszafa
#10 Popularyzator#

ja daje po 100, starczy na dwa tygodnie 

oznacz moderatorów

Nasze-Nadruki
#8 Zapaleniec#

2:50 w nocy i dalej nic nie działa... 
Nie wiem kto tam u nich wymyślił tą przerwę techniczną o takiej porze, jakby nie mogli tego zrobić w piątek/sobota.
Jeszcze znając życie wszyscy od rana będą masowo nadawać paczki, brakuję tylko żeby było przeciążenie jak podczas corona w kwietniu i w***** całą stronkę...

oznacz moderatorów

gartdeco1
#10 Popularyzator#

U mnie teraz działa poprawnie a o godzinie 22giej nic nie działało

oznacz moderatorów

Nasze-Nadruki
#8 Zapaleniec#

Edit. 5 min po napisaniu włączyli wszystko 😉

 

oznacz moderatorów