anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak anulować zlecenie stałego podjazdu Allegro DPD?

eny120
#9 Pomysłodawca#

Mam zlecenie podjazdu. DPD mówi że oni nie mogą anulować tylko żeby skontaktować się z Allegro i oni muszą poprosić DPD żeby anulować. Jak się skontaktować z Allegro ???

Jest jakaś strona do kontaktu?

 

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@eny120 Cześć. 🙂 Czy pamiętasz, w jaki sposób ustalałeś stały podjazd kuriera DPD po przesyłki? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

eny120
#9 Pomysłodawca#

Tak, chciałem zmienić godzinę podjazdu na późniejszą i wypełniłem formularz (który od dziś jest niedostępny) . Godzina nie została zmieniona na późniejszą ale ustawiliście zlecenie stałego podjazdu.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@eny120 w imieniu Oli, wracam do Ciebie z odpowiedzią z konsultacji. 
Stałego podjazdu nie da się zamówić przez Allegro, ponieważ wynika on z umowy między Tobą a przewoźnikiem. Na Allegro możesz dodać do Wysyłam z Allegro swoją umowę własną, wobec czego najlepiej, abyś skontaktował się bezpośrednio z DPD lub swoim opiekunem.
Na Allegro można zamówić tylko jednorazowe podjazdy.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

eny120
#9 Pomysłodawca#

Screenshot 2023-09-29 at 18-00-00 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.png

a jednak...

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@eny120 poproszę o zrzut z widocznym całym ekranem z tej strony.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

eny120
#9 Pomysłodawca#

Pytanie dotyczy zlecenia podjazdu DPD, reszta strony nie ma żadnego znaczenia. Widoczny jest cały numer wniosku

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@eny120 czy masz podpisaną umowę własną z DPD? Na zrzucie nie widać całego numeru, dlatego poproszę o pełniejszy zrzut i informację z jakiej zakładki pochodzi. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

eny120
#9 Pomysłodawca#

Nie mam własnej umowy.

Tak jak pisałem, zrzut jest z zakładki gdzie można było zmineić godzinę podjazdu kuriera na późniejszą. Numer jest cały, taki jak podałem poprzednio.

Screenshot 2023-10-02 at 09-34-45 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@eny120 dziękuję za informację! Konsultujemy tę sprawę z przewoźnikiem, odpowiedź otrzymasz w wiadomości e-mail w sprawie nr 36310109. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów