anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd przy wystawianiu nowej aukcji

Arturek_x
#10 Popularyzator#

Witam,

mam problem z wystawieniem nowych aukcji tzn. mam np. zasilacz o mocy 150W wystawiony w kategorii zasilacze. Wystawiam nową aukcje z zasilaczem o mocy 200W, wypełniam formularz i przy próbie zapisu wyskakuje komunikat :

Podczas modyfikowania oferty wystąpiły błędy - Kategoria oferty (318621) nie pasuje do kategorii produktu (130505).

Kolejna sprawą jest ,,wymuszanie " przez system przypisania produktu do katalogu w którym znajduje się już ten produkt. Przykładowo zasilacz 150W ktoś dodał do kategorii RTV... w której nie mam nic wystawione wszystkie moje produkty są wystawione w innym katalogu. System wymusza na mnie dodanie nowego produktu w katalogu który mnie nie interesuje bo ,,ktoś" już taki produkt dodał tam wcześniej. Mam dodaną wielowariantowość dla pozostałych zasilaczy i chce nowy model dodać do nich. Po umieszczeniu go w innym katalogu takiej możliwości nie będzie. Czy tylko u mnie występuje ten problem? Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Arturek_x Czy możesz podać mi przykładowy numer oferty, której dotyczy ta sytuacja? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Arturek_x
#10 Popularyzator#

Witam,

na podstawie tej oferty 11556052246 tworzę następną z tą różnicą że w nowej ofercie jest zasilacz 200W, ma on swój nr EAN. Przy próbie zapisu system wymusza połączenie z katalogiem gdzie jest już ten zasilacz ale to nie ta kategoria którą ja wybieram. Gdy wciskam nie łącz z katalogiem wyskakuje komunikat o którym wcześniej pisałem.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Arturek_x Podaj jeszcze numer EAN zasilacza.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Arturek_x
#10 Popularyzator#

Witam, 

przepraszam że tak długo trzeba było czekać, EAN to 5901414655822

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Arturek_x Tak jak zauważyłęś produnt z tym EAN-em jest już w katalogu. W formularzu, przy oznaczeniu kategorii powinieneś widzieć opcję zmiany, skorzystaj z niej. Następnie wypełnij pozostałe niezbędne pola. 

Możesz też zgłosić błąd w produkcie, jeśli podane dane nie są zgodne ze stanem rzeczywistym.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów