anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować zwrot, żeby nie zabrało pieniędzy po 24 godzinnej próbie systemu?

Kara-1975
#8 Zapaleniec#

Witam,

dzisiaj chciałem wykonać zwrot pieniędzy kupującemu za zakupiony towar, lecz saldo konta allegro moje wynosiło 0zł, dostałem informację, że nie da się zrobić zwrotu i allegro spróbuje ponownie tego dokonać za 24h, a więc stąd moje pytanie, czy będzie to się powtarzać cały czas/czy ew można to jakoś zatrzymać? Bo chciałbym ten zwrot zrobić bezpośrednio na nr konta kupującego, a żeby potem allegro nie zrobiło zwrotu z mojego salda.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@Kara-1975 Taki zwrot będzie aktywny przez 24 godziny, po tym czasie będzie automatycznie anulowany. Gdy minie 24 godziny możesz bez obaw wykonać zwykły przelew.

oznacz moderatorów

Kara-1975
#8 Zapaleniec#

dz. za szybką odpowiedz . POZDR.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kara-1975 https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/platnosc-od-kupujacego/jak-zwrocic-wplate-kupujacemu-xG71...

Możesz kliknąć [Tak, zwróć wpłatę]. Spróbujemy pobrać kwotę zwrotu z Twoich dostępnych środków w ciągu 24 godzin. Jeśli w tym czasie w Twoim Allegro Finanse pojawi się potrzebna kwota, zwrot wykonamy automatycznie i poinformujemy Cię o tym w e-mailu.

Jeśli po 24 godzinach w Allegro Finanse nadal nie będzie wystarczających środków do wykonania zwrotu, zostanie on anulowany. Aby ponownie wykonać zwrot wpłaty, postępuj zgodnie z powyższą instrukcją. Zwrot wpłaty możesz wykonać przez rok, licząc od daty otrzymania płatności od kupującego na Allegro Finanse.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kara-1975
#8 Zapaleniec#

dz. za info ..... Pzdr.

oznacz moderatorów