anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę wystawić przedmiot na Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:79703032
#7 Wielbiciel#

Zacznę od końca i tego co niepotrzebne, bo tak to się tu robi - czyli że cwaniaki z centrali (moderatorzy) usuną cały komentarz, po tym jak im ciśnienie skoczy w błękitnych żyłkach 😛 Żeby założyć temat tutaj, trzeba "dobrowolnie" założyć konto/profil i połączyć się z jakąś durną (nikomu niepotrzebną) apką. Dlaczego długoletni użytkownik normalnego allegro chcąc sprzedać jakiś przedmiot zostaje przymusowo przekierowany na jakieś osrane allelokalnie ? - i tam też zostaje wystawiony przedmiot. A po wystawieniu tam, nie jest on widoczny na ogólnej liście sprzedawanych przedmiotów, pomimo zapewnień ??? Nawet nie ma kontaktu do jakiegoś BOK-u żeby zgłosić tą sprawę. Kiedyś to było lepiej, i było ogólne forum (dużo łatwiej było tam trafić niż teraz) i kontakt szybszy i łatwiejszy z człowiekiem z firmy. A teraz wymyślają jakieś **piiip**oły, bo muszą się wykazywać jakimiś wynikami w pracy i zmuszają do tego ludzi np. chcesz założyć nowy temat tu = musisz się połączyć z jakimś tam kontem w apce allejakieśtamgadanie. Jestem tu ładnych parę lat i ... pewnie zaraz usunę stąd konto ... bo chała się tu robi 😞

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
kostas11
#21 Demiurg#

Allegro lokalnie dla prywatnych, Allegro dla firm, ich podwórko pasi wystawiasz, nie pasi idziesz gdzie indziej, kontakt jest przez formularz.

ps. Na forum tez nie ma przymusu sie logować i zakładać konta 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:79703032
#7 Wielbiciel#

No to jeżeli możesz, to daj znać, gdzie ten formularz, bo chyba ślepy jestem 😄

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:79703032 Jak klikniesz Wystaw Przedmiot, oczom Twoim ukaże się strona, a na samej górze, po prawej stronie jest to, o czym mówię.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:79703032  Po pierwsze: jako długoletni użytkownik nie musiałeś zakładać żadnego konta, żeby tutaj pisać. Mogłeś napisać ze swojego starego konta, tak jak czynią to inni.

Po drugie: na razie na Allegro Lokalnie nie skierowali Cię przymusowo, bo nadal możesz wystawić na Allegro. Wystarczyło się rozejrzeć.Na górze masz "Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz". Przymusowo będzie od lipca.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
Client:79703032
#7 Wielbiciel#

Widocznie, wtedy gdy chciałem wystawić nie było tego "Możesz też wystawić ...". A to przymusowo od lipca to też nie za bardzo fajnie, nie ? Niech firmy wystawiają na allefirmysprzedają 😛

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:79703032  Zawsze to było, ale małe literki nie rzucają się w oczy.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:79703032 

Korzystasz z konta prywatnego, a nie firmowego, stąd też Twoja oferta automatycznie pojawiła się na Allegro Lokalnie. Jeśli chcesz wystawić przedmiot na Allegro, skorzystaj z tego formularza.

Tak, aby założyć nowy wątek na Allegro Gadane, należy zarejestrować swój profil. Będąc zalogowanym na swoim koncie w Allegro, wystarczy kliknąć dwa razy, więc nie jest to bardzo czasochłonny proces. Nie wiem natomiast jaką aplikację masz na myśli, ponieważ na Gadane nie mamy żadnej aplikacji. 

Jeśli poszukujesz pomocy, możesz napisać do nas tutaj, przez formularz kontaktowy, skorzystać z czata na żywo lub rozmowy telefonicznej z naszym pracownikiem. Wystarczy wejść w zakładkę POMOC i wybrać formę kontaktu, która jest dla Ciebie najwygodniejsza. Jesteśmy również we wszystkich mediach społecznościowych, więc opcji kontaktu z nami jest naprawdę wiele. 

Oraz jako "cwaniak z centrali" nie usunę Twojej wypowiedzi, bo liczę na to, że kiedyś zmienisz zdanie o mnie i całym zespole Allegro Gadane. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Ola to hakier, a nie cwaniak z centrali, więc lepiej się pilnuj 😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów