anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak nadać kolejną przesyłkę w nowym wysyłam z allegro?

joannawisla
#7 Wielbiciel#

Jak dodać kolejne przesyłki tak aby etykiety wydrukować za 1 razem? Np. dodaję klient nr 1, klient nr 2, klient nr 3 itd. po czym dla wszystkich za 1 razem drukuję etykiety. Mam tylko "Dodaj kolejną przesyłkę w tym zamówieniu".

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

PHUABIB2
#12 Orędownik#

O ile dobrze pamiętam, bo nie korzystam od jakiegoś czasu z tej opcji tylko narzędzi zewnętrznych, po wprowadzeniu przesyłki trzeba ją zapisać do wysłania ale nie zamawiać. Potem robisz kolejną przesyłkę dla kolejnego klienta, zapisujesz itd. Jak już wprowadzisz wszystkie przesyłki i zapiszesz to dopiero wtedy zamawiasz zbiorczo i masz na jednej stronie 4 etykiety dla 4 klientów a nie tylko jedną.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@joannawisla Cześć. 🙂 W Wysyłam z Allegro możesz nadać maksymalnie 20 przesyłek jednocześnie. W tym celu musisz przejść do zakładki "Zamówienia" i tam wybrać zamówienia, dla których chcesz utworzyć przesyłki (zaznaczasz je po lewej stronie)  

Na stronie formularza nadania uzupełniasz dane dla wszystkich przesyłek - a kiedy to zrobisz, wybierasz "zapisz przesyłki". 

Po kliknięciu w "Podsumowanie" wybierasz datę i godzinę podjazdu kuriera (lub wybierasz opcję "bez podjazdu kuriera"). Następnie kliknij "zamawiam" na dole strony.

ko_alka_0-1643012146067.png

Klikając w "dodaj kolejną przesyłkę w tym zamówieniu" pojawi się możliwość wygenerowania kolejnych etykiet - ale dla danego zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

koala-rajcza
#1 Nowicjusz#

Tak tylko tutaj jest kolejny problem. Jedno zamówienie jest 5 drugie 20 w kolejności itd. a nie można wyszukać po loginie zaznaczyć i szukać następnego tak żeby nie odznaczyć poprzedniego ;( W starej wersji jest tak fajnie. Miało być szybciej a wyszło jak zwykle...

oznacz moderatorów