anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak nie stracić jakości sprzedaży gdy klienci zadają pytania nocą?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Jestem sprzedawcą, który stara się bardzo dbać o jakość sprzedaży liczoną wieloma jak wiemy wskaźnikami Allegro. 

Jednym z nich jest - czas odpowiedzi na zapytania klientów. 

Większość moich Klientów zadaje pytania między 23:00 a 2 w nocy. Wtedy nie ma mnie już on-line, a gdy rano o 9:00 w niedzielę odpiszę na wiadomość (w weekend człowiek chciałby choć 1 dzień odpocząć!), to średni czas idzie w kosmos.

Macie jakieś sposoby na to, żeby ten czas odpowiedzi skrócić w takich sytuacjach? 

Używałam już autoodpowiedzi, ale to nie działa. 

 

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
xyz96
#21 Demiurg#

Pracownika musisz zatrudnić na nocną zmianę 🙂

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Taa.. 😉 Też tak pomyślałam. Stanowisko "odpowiadacz na nocne zapytania klientów na Allegro" 😉 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Klocko-m-ania Można poszukać innej pracy, sprzedając na Allegro akceptujesz zasady.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Na zasady zawarte w regulaminie allegro jeszcze lekarstwa nie ma i musimy się z tym bólem godzić.Dużo na ten temat już było pisane w postach tu na forum ale o zmianach na lepsze nic nie słychać.

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

G... mi dała ta odpowiedź, ale dzięki za fatygę. Pracy nie zamierzam zmieniać, bo jest dobrze. Szukam usprawnień, ale widzę, że od lew433 nie otrzymam rozsądnej wskazówki. Szkoda czasu 🙂

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Klocko-m-ania  Dlaczego autoresponder nie działa? 🤔

Ustaw "dziękuję za zainteresowanie. Pracujemy od..do.. - postaram się dokładnie odp na Państwa pytanie jak tylko będę przy komputerze"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Niestety autoodpowoedź nie działa - cały urlop miałam ustawioną odpowiedź na każde "Nowa wpłata od kupującego..." oraz oczywiście na każde "Pytanie od kupującego...". Każdy Klient otrzymywał odpowiedź, że mnie nie ma 2 tygodnie i co dalej będzie z jego zapytaniem oraz z zamówieniem. Mimo to punktacja poleciała w dół, bo nie odpowiadałam rzekomo na wiadomości w tym terminie. 

Stąd właśnie prośba o podpowiedzi. 

Fajnie, że dopwiedziałam się tutaj, że zatrzymywany jest czas do 6 rana w poniedziałek. Bo myślałam, że do północy z niedzieli na poniedziałek. Teraz już wiem co robić. 

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

 @Klocko-m-ania     Miej na to wywalone. Te kilka godzin nie robi różnicy w ocenie. W piątek o 24.00 się toto wyłącza i do poniedziałku do 6.00 nie liczy czasu.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

No i tego mi było trzeba! Nie wiedziałam o tym, że do 6 rano w poniedziałek jest "zatrzymanie czasu". Super! 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Co to znaczy "miej na to wywalone"?

Gdzie Allegro informuje o tych ramach czasowych poza weekendem?

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Miej na to wywalone znaczy, miej na to wywalone, bo nie warto się tym przejmować 🙂  Gdzieś tu czytałam, o tych godzinach, ktoś pisał.

@_HolaOla_  chodź tu na chwilkę.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 O, wspaniale. To już wszystko mam wyjaśnione. Miej to w d. mniej więcej to samo oznacza, a jak będzie kulturalnie?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Klocko-m-ania Zgodnie z informacją z tego artukułuczasu odpowiedzi na wiadomości nie liczymy w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy.

@WREDZIA-W1 Jestem 🙂 Zawsze chętnie pomogę, ale poproszę Cię o łagodniejsze i bardziej kulturalne określenia. Jestem pewna, że znasz ich całe mnóstwo. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Dziękuję Ci OlusiuHolusiu 🙂

Przecież kulturalna jestem 😞

Ula

Ula
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ten artykuł to nie regulamin. Treści artykułów nie akceptujemy korzystając z Allegro, akceptujemy treść regulaminu. W regulaminie też wspomniano o czasie odpowiedzi na pytania i o wyłączeniu sobót i niedziel z tego czasu?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

To prawda 🙂

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@LEW433 Ciebie to Bóg opuścił???

Ula

Ula
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Naprawdę? Wiesz chyba nie bo jak słyszę kogoś kto przychodzi i pyta ile zarobi, nie pytając co będzie robił i nie potrafi nic, to można sprzedawać na Allegro.😁

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@LEW433  Ona pytała o zupełnie co innego.

Ula

Ula
oznacz moderatorów