anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odblokować konto

Kupujprezenty73
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, czy ktoś mógłby mi pomóc? Od dwóch miesięcy nie mogę się dowiedzieć z jakiego powodu mam zablokowane konto . Mam 3 konta firmowe i jedno prywatne, z którego nie korzystam, nie mam na nim żadnej sprzedaży i żadnego kupna. Nie pamiętam do niego hasła, ani maila, na które zostało założone. Mam zablokowane jedno z kont firmowych, z powodu dyskusji, gdzie nie udzieliłam odpowiedzi w ciągu 24 godzin, tylko z powodów osobistych po kilku dniach. Była to dyskusja z powodu zwrotu, którego nie zauważyłam i allegro zwróciło pieniądze dla klienta. Napisałam wyjaśnienie, które zostało zaakceptowane i pieniądze allegro też już odzyskało. Ale okazało się, że nie mogą konta odblokować, bo coś jest nie tak na koncie osobistym, z którego nie korzystam. Najdziwniejsze jest to, że allegro też nie może znaleźć tego konta, i nie wiem jak mam się dowiedzieć z jakiego powodu jest zablokowane konto osobiste i co mam zrobić aby je odblokować. Od allegro dostaję tylko informacje, że mam wysłać wiadomość z każdego konta, aby potwierdzić, że ja to ja. Zrobiłam to , a od kilku dni nie dostaję żadnej odpowiedzi co mam zrobić. Czy ktoś może mi podpowiedzieć co mam zrobić w tej sytuacji?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Kupujprezenty73, widzę, że blokada jest na kontach Kupuj-online73 oraz twoj-dom73. Mogę jedynie dodać, że swoje konto prywatne założyłaś na adres mejlowy w formacie "imię.nazwisko@gmail.com". 🙂 Wpisz swój adres mejlowy i poproś o przypomnienie hasła na mejla.

Zrzut ekranu 2022-09-11 o 10.58.31.png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów