anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odpowiedzieć na reklamację, gdy produkt był używany niezgodnie z opisem?

Zbychu18
#9 Pomysłodawca#

Proszę o poradę szanownych sprzedawców.

 

Dzwoni dzisiaj do mnie klientka, która od razu przedstawiła się, że pracuje w Kancelarii Radcy Prawnego z Lublina. Mówi, że kupiła u mnie ten produkt: https://allegro.pl/oferta/szpatulka-silikonowa-do-ciasta-lopatka-lyzka-7780426566

- szpatułkę do ciasta silikonową. Stwierdziła, że produkt jest niebezpieczny, ponieważ podczas robienia jajecznicy szpatułka się stopiła i drobinki silikonu wpadły do owej jajecznicy a ona to zjadła. Mówi, że od tamtego czasu źle się czuje a nie wiadomo co będzie za kilka lat i mam jej to wypłacić odszkodowanie - albo bon 200zł na zakupy u mnie, albo sprawa skończy się w sądzie i zwykle takie sprawy kończą się ukaraniem sprzedawcy 5000zł.

Nie wspomnę, że mówiłem klientce, że szpatułka jest do ciasta a ta, że ciasto też może mieć 200 stopni. To jej tłumaczę, że do wyrabiania ciasta.

Proszę o podpowiedź, czy dawać klientce bon czy sądzić się? - bo zapewne będzie od tej Pani pozew.

 

 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

gpz500
#12 Orędownik#

Daj spokój! 

Albo daj telefon mi swój numer telefonu, to też zadzwonię i poproszę o 200 złotych! 🙂

Silikon jest obojętny dla układu trawiennego, a historyjka grubymi nićmi szyta. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Zbychu18 olej to , wydaje się grubymi nićmi szyte . Gdzie masz w ofercie napisane , że łopadka nadaje się do użytku w wysokich temperaturach ?

oznacz moderatorów

Zbychu18
#9 Pomysłodawca#

Nie mam napisane. Ogólnie klientka robiła u mnie zakupy 2 razy. 2 razy brała Fakturę na Kancelarię Radcy Prawnego. Aż się boję do tego użyje tłuczek do ziemniaków, który kupiła u mnie. Żeby tylko krzywdy sobie nie zrobiła 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

No wiesz , ludzie różne mają potrzeby images (1).jpg

oznacz moderatorów

Zbychu18
#9 Pomysłodawca#

Jedno jest pewne. Kolejny negatywny komentarz.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Zbychu18 jak Ci jakość zbyt nie poleci to się nie przejmuj .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Zbychu18 najlepiej zamilknij i spokojnie poczekaj na rozwój sytuacji . Nie wdawaj się w żadne rozmowy telefoniczne tylko wszystko mailem . Wszystkie wiadomości zapisz lub wydrukuj .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Zbychu18 napisz że czekasz na pozew i zgłaszasz sprawę o wyłudzenie, szantaż itp. pewnie to pod coś podejdzie, ludzie to mają pomysły 😄

To że brała fakturę na kancelarię nie koniecznie musi tam pracować, ładniej to wygląda w późniejszym czasie przy szantażowaniu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

pod żadnym pozorem nie idź na rękę żadne bony bo tym samym przyznasz się do winy i nauczysz ją wyłudzać 🙂 sprawdź w necie czy nie ma o niej informacji jak robi to często to powinny być na forach wpisy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Inwencja ludzka w kwestii wyłudzania kasy, tak samo, jak i robienie z siebie pazernej świni, nigdy chyba nie przestaną mnie zaskakiwać. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Client:39437616
#9 Pomysłodawca#

Proszę niech ktoś powie, ze to żart xDDDDDD a nie, zapomniałem, to jest Allegro. 

Ja na twoim miejscu bez zastanowienia i uprzedzenia jej poleciał na policję i zgłosił próbę wyłudzenia. Jeżeli informowałeś, ze to szpatułka do ciasta to po co jajecznicy to dawała?

Jak tak dobrze podaje kawę w Kancelarii Radcy Prawnego to śmiało powinna się z tego wybronić.


A tak serio... Przerażające jest to, ze takie coś może być prawdą... Olej ją, niech sobie pozywa. To nie stany, tutaj nie wygra. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Zbychu18  Poza tym jaką masz gwarancję, że na tym bonie się zakończy ? Zadzwoni za jakiś czas po kolejny i kolejny. Aż mi się nie chce wierzyć, że pracownik Kancelarii uskutecznia takie sztuczki.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

jaki pozew? - ta Pani musi udowodnić swoje racje

poproś o dowód, że kawałki z tej szpatułki znajdują się w jej organiźmie

żartuję -poczekaj na pismo do nich i

znajdź tę Kancelarię w necie i do niej zadzwoń - nagrywaj rozmowę

bo ktoś tu robi sobie jaja

ale nic od prawników nic mnie nie zdziwi bo jeden kiedyś wymuszał ode mnie natychmiastową wymianę sprzętu na nowy bo nie działał i tez już pisał pozew

a jak mu pokazałem, że baterie należy wkładać tak jak to narysowane na rysunku a nie odwrotnie to zrobił sie czerwony i uciekł ze sklepu

oznacz moderatorów

Zbychu18
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za podpowiedzi. Na razie zostawię sprawę i poczekam na rozwój wydarzeń. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów