anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak oprawić jakość sprzedaży przy zablokowanym koncie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Kubus10218
#7 Wielbiciel#

Witam!

Mam pytanie. Jak poprawić jakość sprzedaży przy zablokowanym koncie?  Jest to jedyna możliwość na szanse  zdjęcia blokady. Mam jeden negatyw z 29.10.2021,  92,3% poleca sprzedawcę.  Dodatkowo Allegro obciąża moje konto innym kontem za które nie odpowiadam.  Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

92,3% ogólnie (w skali roku) czy z jakości sprzedaży ocena miesięczna? Jak to pierwsze to masz problem, to drugie też, ale mniejszy - po 30 dniach negatyw nie będzie brany pod uwagę.

Jedyny możliwy chyba sposób przy blokadzie, to napisać do tych klientów, co nie wystawili ci jeszcze oceny, a jesteś pewien, że nic nie zawaliłeś, prośbę o komentarz/ocenę. Wszystko zależy od tego ilu masz takich klientów z ostatnich 90 dni i jaką liczbę ogólną komentarzy.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Po 30 dniach? a może po roku?

oznacz moderatorów
Client:100160870
#12 Orędownik#

@Kubus10218 

Allegro obciąża moje konto innym kontem za które nie odpowiadam

Skoro masz w jakiś sposób powiązane to drugie konto a pewnie tak jest, to zapewne w jakiś sposób zadłużone. Jełsi tak jest...Przez to dostałeś blokadę.

oznacz moderatorów
Kubus10218
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Sprawę tylko wyjaśnisz z działem bezpieczeństwa, tam powinno być wyjaśnione z jakim kontem powiązano twoje: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów
Kubus10218
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam

oznacz moderatorów