anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak połączyć dwa zamówienia?

ewam1024
#7 Wielbiciel#

Mam w zamówieniach 2 zamówienia od tego samego klienta. Zmieszczą się w jednej paczce.

Klient jeszcze nie opłacił.

Co mam zrobić, żeby wysłać faktycznie w jednej przesyłce i żeby klient tylko za jedną przesyłkę zapłacił?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Dla własnego dobra wyślij tak jak kupujący zamówił i opłacił.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ewam1024 Niech klient zapłaci za dwie. Wtedy wyślij wszystko w jednej paczce i włóż do niej pieniądze za jeden koszt wysyłki. 

Druga opcja - niech klient anuluje zakupy, a potem kupi ponownie dwa przedmioty w jednym zamówieniu i opłaci je z jednym kosztem wysyłki. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ewam1024 jesli kupujący jeszcze nie opłacił to najlepiej, żeby sam połączył zakupy w jedno zamówienie. Aby to zrobić powinien wejść w tą zakładkę, zaznaczyć przedmioty, które chce kupić i na dole strony na zielonej belce wybrać "zapłać". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ewam1024
#7 Wielbiciel#

Cóż, klient zastosował się do tej recepty.

W efekcie zobaczyłam obie rzeczy połączone w jedno zamówienie, ale jednak było tam napisane "2 przesyłki" i opłata została naliczona za dwie.

Kto i gdzie popełnił błąd?

ewam1024_0-1642027280580.png

 

 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@ewam1024 sprawdź jakie masz ustawienia w cennikach dostaw. Może masz ustawioną 1 szt. w paczce. Wtedy będzie jedno zamówienie ale 2 przesyłki.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Nie chcesz mieć problemów? - wysyłaj zgodnie z zamówieniem. Zawsze będziesz mieć po swojej stronie stanowisko serwisu Allegro. 

Chcesz mieć nadmiar roboty, problemy transakcyjne - to kombinuj i wysyłaj  jak chcesz.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów