anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak pobrać etykietę w nowym Wysyłam z Allegro?

e-robocze_pl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Wygenerowałem etykietę z nowego panelu wysyłek i jej nie pobrałem, jak mogę ponownie ją pobrać?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@e-robocze_pl przejdź proszę do zakładki Zamówienia i ustaw filtr "do wysłania", jeśli etykieta została zapisana, będzie tam widoczna i będziesz mógł ją pobrać.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

e-robocze_pl
#8 Zapaleniec#

Właśnie tak to nie działa, szukałem wcześniej w ten sposób. Jeśli zaznaczę zamówienie na dole wyświetla się zielony panel i jest opcja "drukuj" wydaje mi się że tam powinna znajdować się możliwość wydrukowania etykiety lecz niestety "drukuj->etykiety adresowe"  jest plik do pobrania kompletnie nie przypominający etykiety jedynie dane klienta. Moim zdaniem stary panel był dużo bardziej dopracowany. Chyba, że są opcję o których nie wiem. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@e-robocze_pl dziękuję za wiadomość. Kliknij proszę "Szczegóły" w sekcji "Przesyłki" i wybierz przycisk "DRUKUJ ETYKIETĘ" - wygenerowana wcześniej etykieta powinna zostać pobrana.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

e-robocze_pl
#8 Zapaleniec#

Niestety takiej opcji nie mam na swoim koncie, jest tylko możliwość sprawdzenia historii wysyłki.

oznacz moderatorów

adam030693
#8 Zapaleniec#

Miałem to samo 🙂

Wchodzisz w Sprzedaż->Obsługa zamówień->Zamówione przesyłki->obok przesyłki o której mówisz klikasz szczegóły->drukuj-> i rozwinie się opcja wyboru (Etykiety.protokół itp)

oznacz moderatorów

zabawki-seget
#1 Nowicjusz#

Tak ale pobiera się tylko w formacie A4, jak zmienić format na A6

oznacz moderatorów

miliarderzy
#12 Orędownik#

Wejdź na zamówienia i kliknij szczegóły przy danym zamówieniu. Tam powinno to być.

Format możesz też zmienić w opcjach druku. Jak klikniesz drukowanie etykiety.

oznacz moderatorów