anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak powiadomić do kiedy trwa urlop majowy?

nikl
#13 Ambasador#

Trzeba edytować każdą aukcję oddzielnie, aby wpisać do kiedy trwa urlop?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mwmonety
#21 Demiurg#

Urlopy na allegro nie obowiązują . Chcesz mieć wolne od wysyłek możesz zaznaczyć jedynie przerwę w sprzedaży .Pamiętaj że to Cię nie zwalnia z odpowiedzi na pytania czy dyskusje .

oznacz moderatorów

nikl
#13 Ambasador#

Tak jest w przypadku dużych i średnich firm. Natomiast w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej obowiązują prawa człowieka do urlopu. Konstytucja i karta praw człowieka ma wyższy priorytet niż regulamin Allegro. Każdy człowiek, nawet taki prowadzący jednoosobową działalność, ma prawo do przerwy medycznej i urlopowej, tyle że bezpłatnej.

Dlatego to Allegro musi się dostosować, czyli przestać wymagać pracowania podczas urlopu i nie stosować kar punktowych i innych za wypoczynek na urlopie. Nie wolno też naciskać w żaden sposób, aby wymusić rezygnację z urlopu.

OK, może być ta "przerwa", ale trzeba napisać ludziom do kiedy trwa ta przerwa i jaki jest jej powód. To jest obowiązek informacyjny wobec konsumentów, więc też prawo wyższe niż regulamin Allegro.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@nikl taki zapis nie ma znaczenia, i tak będzie się wyświetlał czas dostawy 😞 Najlepiej usuwać oferty i wznowić po urlopie, taki nie trafiony pomysł 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nikl
#13 Ambasador#

Czas dostawy wydłużę, ale przydała by się czytelna informacja o urlopie i terminie zakończenia, bo na ten nowy czas w ofertach nikt nie zwróci uwagi jak znam życie.

Zakończenie nie jest możliwe, bo Allegro ma błędy techniczne w tej kwestii. Rozwalą się wszystkie połączenia ofert w zestawy, a niektóre oferty podepną się pod niewłaściwe produkty. Funkcja przerwy nie działa więc tak jak powinna. Ma liczne błędy i wyświetla absurdalny komunikat ludziom, niezgodny z prawdą.

oznacz moderatorów

www_szron_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Zmień czas wysyłki na 2 dni (jeśli zamknięte macie tylko we wtorek) i po problemie. Zawsze tak robimy, nawet jak jest tydzień zamknięte podczas inwentaryzacji i jak do tej pory 0 problemów. Usunięcie opcji "Urlop" przez Allegro to kolejny strzał w kolano zaraz po produktyzacji.

oznacz moderatorów