anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak reklamować działania allegro?czy tylko to forum nam pozostaje?

Doroty
#7 Wielbiciel#

zablokowano mi konto niby z braku opłaty,mimo że opłate dokonana dawno temu w terminie,ale nie mam możliwośći gdzie sie poskarżyć na działania allegro bo na zaden adres maile do nich nie dochodza.Mało tego za pażdziernik przyszła mi opłata mimo ze nic w pażdzierniku nie sprzedane.Jestem na allegro od początku i pomyśleć że na początku to sie  prosili by wystawiać cokolwiek,a teraz ciagle jakieś beznadziejne zmiany wymysły ,wysokie prowizje zniechęcające wystawców.Z roku na rok coraz blizej DNA

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

Tu masz odpowiedz jak skontaktować się z allegro Jak się skontaktować z Allegro wybierasz temat i piszesz do pomocy allegro

Skontaktuj się 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Doroty wszystkie informacje na temat opłat naliczanych za korzystanie z usług Allegro znajdziesz w tej zakładce.
Już wyjaśniam czego dotyczą naliczone opłaty. Są to opłaty utrzymaniowe, które dotyczą ofert starszych, niż rok, w których przez ostatnie 365 dni nie doszło do zakupu. Opłata jest naliczana co 10 dni, do momentu, aż w ofercie dojdzie do zakupu lub zostanie ona zakończona przez sprzedającego.
Opłata jest uzależniona od działu i kategorii, w których umieszczasz ofertę (Załącznik nr 4 do Regulaminu Allegro, Część II Opłaty podstawowe za wystawienie Towarów, punkt 6).
Jej wysokość sprawdzisz w tabeli:

la_nika_0-1667475250975.png

Więcej informacji na ten temat, znajdziesz w tym artykule

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Opłaty utrzymaniowe? Boże... 😯😬

oznacz moderatorów