anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu doliczane są dodatkowe koszty dostawy w DPD?

motomajster_com
#2 Obserwator#

2 razy doliczne dodatkowe koszty dostawy z DPD bo Kurier odznaczył kopertę jako poczkę od 20 do 25kg.

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@motomajster_com ,,czemu? ,, odpowiem Ci pytaniem na pytanie - czemu kurczowo trzymasz się tego przewoźnika ? i na koniec powiedzonko 😁....,, tego kwiata to pół świata ,,

oznacz moderatorów

motomajster_com
#2 Obserwator#

ale DPD jest w smarcie a ludzie bez Smarta żyć nie umieją 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@motomajster_com Pocztex ? ... poza sporadycznymi poślizgami w doręczeniach żadnych problemów , ale i DPD w tym temacie ma wiele za uszami .

oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

u mnie to normalka, co trochę jakieś kilkunastozłotowe kwoty mi wyskakują za DPD, mało tego DPD wystawia mi bezpośrednio 2 faktury miesięcznie za wysyłki ALLEGRO  i ściąga sobie kasę z mojego konta bankowego bez mojej zgody i wiedzy , czekam na ich odpowiedź ale coś czuję że się z nimi pożegnam bo na niektórych transakcjach tracę zamiast zarabiać  przez te dodatkowe opłaty, albo założę konto bez SMART-a  bo kupujący zwykle płaci 0,00 zł za wysyłkę DPD a ja nie mogę żadnej sensownej kalkulacji zrobić przez ponoszone dodatkowe koszty

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Jeżeli masz w pobliżu placówkę pocztową lub nadajesz 100 paczek kurierskich miesięcznie na podjazd (chyba 100), to rozważ podpisanie umowy z pocztą i zamianę na pocztex, bo DPD i UPS (Allegro One) to proszenie się o kłopoty - same dopłaty u nich i problemy z odbiorami, dostawami. Potem paczki pocztowe nadawaj tylko i wyłącznie w E-Nadawcy, absolutnie żadnych problemów z nadaniami, zero dopłat dopóki faktycznie nie zrobisz niestandardowej paczki albo będzie u nich jakaś grubsza awaria, co rzadko się zdarza (ostatnio coś tylko ze statusami się popsuło).

Ja mam u siebie Inpost+Poczta i Smart jest. Jedynym minusem chyba jest czas doręczenia, średnio 2-3 dni w tym pocztexie, ale to zależy od miejsca docelowego. Nie mam zamiaru bawić się w innych Allegrowych przewoźników, z którymi są tylko problemy. Dopóki nie zmuszą nas do wprowadzenia kolejnego przewoźnika, nie ma po co ich dodawać.

Nie wiem tylko czy coś się zmieni jak będzie ten pocztex 2.0 pod koniec roku.

oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

mi Pocztex też działa bezproblemowo, często paczki są nast. dnia u klienta ale co z tego kiedy kupujący wybierają 10:1 na korzyść DPD  

oznacz moderatorów