anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprawdzić za co mam naliczony rachunek od Allegro?

basiazaclona123
#7 Wielbiciel#
  • Witam mam wystawiony rachunek z allegro co jest dla mnie zaskoczeniem.Wystawilam miesiąc temu przedmiot i się nie sprzedał i postanowiłam ponownie wystawić ten sam przedmiot kilka dni temu.Sadzilam że oferty ogłoszenia wystawienie jest bezpłatne a place prowizje za sprzedaż dla was.Czy mogę wiedzieć za co ta płatność na kwotę 49 zł została on do opłacenia przeze mnie bo nie bardzo rozumiem.
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@basiazaclona123 może za jakieś promowanie

zobacz tutaj Rozliczenia z Allegro za co policzyli

oznacz moderatorów

basiazaclona123
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc i rozwiązanie

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@basiazaclona123 To pewnie ten robot kuchenny za 999 zł, który się nie sprzedał na Allegro Lokalnie. Prawdopodobnie ktoś go kupił, nie odebrał i nie zapłacił, ale wybrał odbiór osobisty, a po wybraniu odbioru osobistego Allegro już nalicza prowizję. Nie udostępniaj odbioru osobistego i wysyłki za pobraniem na Lokalnie, opłaty będą naliczane wówczas tylko w sytuacji, gdy kupujący zapłaci za towar z góry.

Możesz poprosić Allegro o anulowanie tej opłaty tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... ale trzeba będzie udowodnić, że do finalizacji transakcji nie doszło.

oznacz moderatorów