anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprzedawać więcej?

PAMKO
#2 Obserwator#

Witam. Zaczynamy dopiero przygodę ze sprzedażą na allegro jako firma i nie wiem czy dobrze ale mam wrażenie że mogę sprzedać w ciągu dnia maksymalnie 4-6 razy jakby coś blokowało mój sklep i oferty mimo używania ADS i wyróżnień 4 sprzedaże dzienne to moje maksimum. Czy jest szansa że Allegro „pozwala” sprzedać mi maksymalnie 4-6 razy reszta jest jakby „blokowana”??

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Nie realne, po co mieli by blokować?

oznacz moderatorów

PAMKO
#2 Obserwator#

Nie wiem, ale mam wrażenie że 4 transakcje to granica nie do przebicia trochę mnie to drażni i zastanawia bo od miesiąca czyli odkąd prowadzę sprzedaż mimo ADS wyróżniania nie mogę przebić granicy 4 transakcji

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Zobrazuje temat na sobie...

 

4 lata temu na Allegro zacząłem budować od podstaw firmę zaczynając dosłownie od garażu przy blokach, później dorobiłem się lokalu, później magazynu, gdzie nie były to łatwe czasy gdyż przyszedł COVID później wojna na wschodzie ale jakoś to szło, od początku roku 2023 coś się ostro zmieniło w Allegro, coraz gorzej i gorzej, na szczęście że z ciekawości eksperymentowałem końcówka roku 2022 że sprzedażą na innych portalach, gdyż teraz one przynoszą większy zarobek niż jak Allegro, gdybym został tylko przy Allegro to już bym zapewne u kogoś na etacie robił...

 

oznacz moderatorów

PAMKO
#2 Obserwator#

A podpowiesz na jakich portalach jeszcze sprzedajesz?

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

W przypadku części samochodowych miałem łatwy wybór, przy innym asortymencie trzeba szukać i eksperymentować 

 

 

oznacz moderatorów