anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak to jest z przesyłkami zwrotnymi?

musicsklep_pl
#12 Orędownik#

Przy przesyłkach Allegro dpd Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch itd... kto płaci za zwroty? Czy ja jako sprzedający jestem obarczana opłatami?

Przykład. Produkt za 50 zł przesyłka allegro za 0 zł. Klient robi zwrot. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

musicsklep_pl zwror ze ,,smartem ,, jest bezpłatny . 

oznacz moderatorów

szataskrzata_pl
#9 Pomysłodawca#

A bez smarta? Gdyby za wysyłkę zapłacona była normalna kwota? 

 

Niedawno nadawałam prywatną paczkę,  przez szybkie nadania. Odbiorca nie ogarnął, że paczka jest. Paczka wróciła. Żadnych kosztów za zwrot. 

A w przypadku nadania przez zarejestrowane konto, koszt zwrotu ponosi sprzedający ? 

 

Nie mówię o paczce pobraniowej.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

szataskrzata_pl w przypadku Poczty klient płaci za zwrot przesyłki bez smarka 😁. Na stronie każdej oferty w zakładce ,, zwroty,, masz wszystko opisane ze szczegółami 

oznacz moderatorów

szataskrzata_pl
#9 Pomysłodawca#

Czytałam dwa tematy i ostatecznie napisałam nie w tym co trzeba 🙈 🤣 

Moje pytanie dotyczyć miało zwrotu Do nadawcy NIEODEBRANEJ paczki, a nie zwrotu jako "rozmyślenia się czy innej przyczyny" 😄 

Wybaczcie

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Na logikę klient sam powinien się domyślić że jeśli sam zawinił i nie odebrał to powinien ponieś tego konsekwencje ale niektórzy myślą inaczej. 

oznacz moderatorów

szataskrzata_pl
#9 Pomysłodawca#

Na logikę to nie powinny mieć miejsca sytuacje w których paczki pobraniowe wracają do sprzedających, a z klientem jest zero kontaktu.... 

A sprzedający poniósł straty większe niż ta paczka była warta🙈

Ale wiadomo jak jest. Nie umiem tego zrozumieć.  Niektórzy sobie z tego sport zrobili czy jak ? 

Swoją drogą kupujący są chronieni na każdym kroku. A sprzedający? 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Osobiście nikomu nic nie wysyłam za pobraniem i innym też tak radzę dla spokoju i unikania kłopotów.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:44052296tak zwrot Inpost jest bezpłatny 

oznacz moderatorów