anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak to mozliwe zakup za 3,33 zł a wysyłka gratis!!!!

f2s
#9 Pomysłodawca#

Witam

 

Jak w temacie.

 

A co z kosztami wysyłki choćby koperta i taśma list przewozowy.

Niedługo będziemy dopłacać ,żeby kupujący w ogóle coś wziął. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

Nr aukcji 10207879317

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

KriXianPL
#8 Zapaleniec#

Już nie chcę mi się odpowieadać. 🙂

Pozatym szybko mi to zablokujecie więc nie dam. 🙂

oznacz moderatorów

KriXianPL
#8 Zapaleniec#

Gdzie go znajde ? 🙂

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@f2s lepiej tak niż by kupujący nabrał od Ciebie towaru na 40 zł a potem go zwrócił za 36,67 zł

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@f2s era sprzedaży przedmiotów po 1zł czy po 3 zł już sie skończyła na allegro

po nowych podwyżkach i zmianach ze smartem, którego allegro sprzedaje, a sprzedawca finansuje, takie ceny nie mają racji bytu

a mimo to są

https://allegro.pl/listing?string=adapter&order=p&price_to=1.2&offerTypeBuyNow=1

 

Allegro takimi promocjami złamało umowę zawartą ze Sprzedawcami @ko_alka podaj mi pkt regulaminu serwisu, który zmusza sprzedawcę do sprzedaży poniżej kosztów na skutek pseudo działań marketingowych allegro i na jakiej podstawie Sprzedawca ma ponosić tego koszta

 

Gdzie jest napisane w regulaminie, że ustalony minimalny próg zamówienia (np: 40zł) może być obniżany w dowolny sposób przez serwis?

 

 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@RED Jeśli kupujący znajduje się w którejś z testowych grup, to od sprzedającego nie jest pobierana opłata za przesyłkę Smart! 
Sprzedający nie ma również obowiązku udostępniania w swoich ofertach usługi Smart!

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@RED  wszystko zalezy od towaru.

Ja ma mnóstwo produktów w okolicach 2 zł i nie moge sie z Toba zgodzić. Produkty takie jak moje 98% klientów kupuje w róznym asortymencie i szczerze mówiąc zamówien na łączną kwote poniżej smarta (40zł) jest naprawde bardzo niewiele. Denerwująca jest tylko kwota minimalnej prowizji (0,25) bo to po prostu znacząco wplywa na koncową cene produktu. No ale dopóki klienci chcą kupować a sprzedającym sie to opłaca to nie ma co narzekać

Dużo pracy bo każdy paragon to kilkanaście- kilkadzieisąt pozycji lecz suma sumarum nawet produkty po 2 zł oplaca sie sprzedawac.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@_Likos_ już nie długo nie będzie 0,25zł tylko 1zł

@ko_alka sprzedawca wystawił zapewne swoje oferty przed waszym testowaniem, kierując się regulaminem allegro i zapisami o kwocie minimalnej dla smarta

zawarł umowę na wystawienie i sprzedaż produktów

sugerowanie, że to jego wina bo serwis zmienił warunki umowy bez jego wiedzy

jest nadużyciem - czy sprzedawca został powiadomiony o zmianie warunków umowy?

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@RED jeśli bedzie 1 zł wówczas nie bede miał produktów po 2 zł lecz po 2,75 i nadal bedzie to opłacalne jeśłi klient bedzie chciał kupować

Na ten moment jest to jeszcze nie opłacalne ale jeśłi minimalna prowizja wzrośnie wówczas bedzie sie opłacało różnicować ceny miedzy allegro a innymi platformami. Teraz nawet zejscie z ceny o 10-15 gr nie wpłynie na decyzje kupującego lecz jeśli różnica w cenie bedzie na poziomie 0,5-1 zł przy produktach za 2-3 zl wówczas już kupujący może sie zdecydować na zakupy na innym portalu. Zwłaszcze że kupuje kilkanascie- kilkadziesiąt różnych drobnych przedmiotów.

To tylko decyzje allegro czy minimalne prowizje wzrosną czy też nie

Wszystko ukształtuje rynek

A jak mawiał mój znajomy : " Milion sie składa z pojedynczych złotówek" 🙂

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#
 
 
  "

@RED jeśli bedzie 1 zł wówczas nie bede miał produktów po 2 zł lecz po 2,75 i nadal bedzie to opłacalne jeśłi klient bedzie chciał kupować

Na ten moment jest to jeszcze nie opłacalne ale jeśłi minimalna prowizja wzrośnie wówczas bedzie sie opłacało różnicować ceny miedzy allegro a innymi platformami. Teraz nawet zejscie z ceny o 10-15 gr nie wpłynie na decyzje kupującego lecz jeśli różnica w cenie bedzie na poziomie 0,5-1 zł przy produktach za 2-3 zl wówczas już kupujący może sie zdecydować na zakupy na innym portalu. Zwłaszcze że kupuje kilkanascie- kilkadziesiąt różnych drobnych przedmiotów.

To tylko decyzje allegro czy minimalne prowizje wzrosną czy też nie

Wszystko ukształtuje rynek

A jak mawiał mój znajomy : " Milion sie składa z pojedynczych złotówek"

Mac20ek00_0-1664319932793.png

I co dziś powiesz w tym temacie ? 😉

oznacz moderatorów