anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak uzyskać kod EAN?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mazda_Wrobel_1
#8 Zapaleniec#

witam, mam problem z kodami ean...

mam ponad 50 aukcji gdzie na towarach nie ma eanu... 

ktoś sobie z tym poradził???

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mazda_Wrobel_1 Cześć. Kod EAN znajdziesz na opakowaniu produktu. Możesz go również znaleźć na stronie producenta towaru lub zwrócić się do niego, aby nadał kody dla tych produktów.

Jeśli jesteś producentem towaru, kody EAN do swoich produktów możesz pozyskać od GS1- https://www.gs1pl.org/zamow-kod-kreskowy.

Zachęcam Cię również do udziału w bezpłatnym webinarze Akademii Allegro podczas którego dowiesz się więcej o zastosowaniu numerów GTIN (kodów EAN) w sprzedaży online 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Mazda_Wrobel_1
#8 Zapaleniec#

właśnie nie ma na opakowaniach kodu ean 😞 czy moge tam wpisać byle jaki kod???

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

nie możesz.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

A posiadasz numery katalogowe tych części

 

oznacz moderatorów
Mazda_Wrobel_1
#8 Zapaleniec#

TAK

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

A próbowałeś podać te numery podczas wystawiania towaru. Może ktoś już ktoś stworzył ten produkt i jest już w bazie allegro i ma już wypełnione parametry.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mazda_Wrobel_1 Celowe wprowadzenie nieprawidłowego kodu EAN to potencjalna strata klientów. Jeśli masz taką możliwość, skontaktuj się proszę z producentem produktów lub importerem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
AutoCzesciLeczna
#8 Zapaleniec#

Nie wierze w to co czytam , sprzedaje czesci uzywane mam skatalogowane 6500 czesci bez ean i teraz mam kontaktowac sie z producentem aby go wprowadzic ? to jest kpina ?

oznacz moderatorów
irena217
#10 Popularyzator#

Potwierdzam Twoją teorię,też nie rozumiem po co komu ten zakichany ean .Przykro ,że nie mogę pomóc😕

oznacz moderatorów
onyx_wroclaw
#9 Pomysłodawca#

My mamy 5000 produktów, które sami wykonujemy (kamienie szlifowane) i też nam wyskoczyli teraz z obowiązkowym kodem EAN. Nie wiem jakie oni mają plany co do przyszłosci allegro, ale takimi ruchami będą tracić sprzedawców.

oznacz moderatorów
witek39A
#7 Wielbiciel#

Wszystko to oczywiście w trosce od dobro sprzedawców 😁

oznacz moderatorów
WUL-MAX
#7 Wielbiciel#

Celowe działanie allegro 

za parę lat sami będą sprowadzać wasze produkty po tą se kody 

oznacz moderatorów
WUL-MAX
#7 Wielbiciel#

I tu jest całe allegro 

nawet jak masz kod na opakowaniu to i tak allegro zrobi ciebie barana bo u mnie właśnie taka sytuacja produkt posiada kod a i tak allegro sobie robi co chce i wiąże jakieś **piiip**a 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
AutoCzesciLeczna
#8 Zapaleniec#

@kostas11 Dziękuję a może podpowiesz jak użyć tych kodów z pistoletem do ich zczytywania aby śmigało to jak w dużych magazynach .Pozdrawiam

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@AutoCzesciLeczna poszukaj generator kodów są darmowe i wydrukuj, będzie jak z fabryki 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

Jak chcesz nadawać własne kody, to muszą się one zaczynać od cyfry 20 (to pula prywatna, do użytku wewnętrznego i nie jest niepowtarzalna).

oznacz moderatorów
ANDROMEDTECH
#1 Nowicjusz#

MI SIĘ WYDAJE TO CO WPROWADZA ALLEGRO CHCE WYPRZEĆ MAŁYCH SPRZEDAWCÓW I WSPIERAĆ SWÓJ SKLEP !! WSZYSTSKIE TE ZMIANY CO TERAZ WPROWADZAJA MAJA SPRZYJAĆ TYLKO DUŻYM SKLEPOM JAK NP ALLEGRO SKLEP 

oznacz moderatorów