anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak uzyskać kod EAN?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mazda_Wrobel_1
#8 Zapaleniec#

witam, mam problem z kodami ean...

mam ponad 50 aukcji gdzie na towarach nie ma eanu... 

ktoś sobie z tym poradził???

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26
kostas11
#21 Demiurg#

@AutoCzesciLeczna poszukaj generator kodów są darmowe i wydrukuj, będzie jak z fabryki 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
pecela
#17 Koryfeusz#

Jak chcesz nadawać własne kody, to muszą się one zaczynać od cyfry 20 (to pula prywatna, do użytku wewnętrznego i nie jest niepowtarzalna).

oznacz moderatorów
ANDROMEDTECH
#1 Nowicjusz#

MI SIĘ WYDAJE TO CO WPROWADZA ALLEGRO CHCE WYPRZEĆ MAŁYCH SPRZEDAWCÓW I WSPIERAĆ SWÓJ SKLEP !! WSZYSTSKIE TE ZMIANY CO TERAZ WPROWADZAJA MAJA SPRZYJAĆ TYLKO DUŻYM SKLEPOM JAK NP ALLEGRO SKLEP 

oznacz moderatorów
TopWarsztat
#8 Zapaleniec#

A to dopiero początek 

ale co tam prowizje zapłacisz że aż gałki wyskoczą

oznacz moderatorów
znaczek
#10 Popularyzator#

Generalnie nie mam nic przeciwko kodom EAN, na towarach "masowych". Tworzony na ich podstawie KATALOG ALLEGRO jest fantastycznie pomocny przy wystawianiu takich aukcji, ale powiedzmy sobie szczerze dla KUPUJĄCEGO z tego żaden pożytek, a to ponoś PRZEDE WSZYSTKIM MA IM UŁATWIĆ ZAKUPY. Skąd takie twierdzenie- nie mam pojęcia. Jestem użytkownikiem serwisu praktycznie od początku jego działalności i JESZCZE NIGDY NIE SZUKAŁEM INTERESUJĄCEGO MNIE TOWARU PO KODACH EAN.

Problem z kodami zaczyna się przy wystawianiu aukcji z towarem, który nie posiada tego numeru a jest przypisany do kategorii w której serwis WYMAGA TAKICH KODÓW. Porady moderatorów to : poproś producenta o nadanie takiego kodu albo sam wystąp o jego nadanie. OBIE RADY ABSURDALNE.

Praktycznie producent na moją prośbę a mam np. tylko dwa przedmioty jego produkcji nawet nie odpowie. Jest jeszcze drugie rozwiązanie, które tak bardzo forsuje serwis. Aby podnieść sprzedaż SAM WYSTĄP O NADANIE TEGO KODU. I gdybym jeszcze w ofercie miał 100-200 takich samych przedmiotów, to chociaż sprzedaży to nie zwiększy, to dla świętego spokoju KUPIŁ BYM TE KODY, bo żeby była jasność to nie jest bezpłatne, ale moje pytanie w tej sytuacji nasuwa się jedno SKĄD KUPUJĄCY BĘDZIE ZNAŁ TEN KOD, SKORO W WIĘKSZOŚCI NA NASZYCH AUKCJACH SĄ RZECZY POJEDYNCZE.

 

oznacz moderatorów
cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Stare powiedzenie pszczół  ( a może starych pszczół ) mówi że jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi.

oznacz moderatorów
milka1234567890
#18 Luminarz#

Kasę?

oznacz moderatorów