anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak walczyć z allegro i kupującym

3Tel_GSM1
#9 Pomysłodawca#

Sprawa spornego negatywa klient olewa allegro nie chce pomóc zasłania sie regulaminem sprawa wgląda tak że mamy napisane że paczki realizujemy do 3 dni roboczych klient zamówił towar dnia 7 o godzinie 20  dnia 9 o 10 rano napisał @ jak i zadzwoni że rezygnuje ze względu na czas wysyłki mówię okej po czym po 15 dniach wywala nam negatywa że za długa wysyłka  przesyła ss z aukcji do allegro jak i wiadomość od kupującego w której rezygnuje z towaru opisuje że komentarz jest niezgodny z regulaminem allegro gdyż kupujący kupując akceptuje warunki sprzedawcy czyli zaakceptował czas wysyłki 3 dni, allegro za boga nie chce skasować komentarza ktoś miał taki przypadek ?? 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

Vryko
#18 Luminarz#

Taki przypadek miało setki, o ile nie tysiące osób. Allegro nie ingeruje w komentarze, kupujący może napisać i ocenić i transakcję, która się odbyła i taką niedokonaną. I nic na to nie poradzisz. Jedyną metodą usunięcia komentarza, z którym się nie zgadzasz, jest wyrok sądu. Koniec, kropka. I tak, wiem, że to frustrujące, ale serio - nic na to nie poradzisz. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@3Tel_GSM1 Opisywane były przypadki że Allegro usuwa niektóre komentarze, możliwe żeś trafił na złego doradcę, może ktoś z moderatorów się tym zajmie, nie doszło do realizacji zakupu, więc należałoby usunąć taki komentarz.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Tu może pomóc jedynie dialog z klientem i skierowanie do niego prośby o anulowanie komentarza. Ważne najpierw dialog i jeśli będą tego pozytywne efekty to oficjalna prośba to czasami się sprawdza warto spróbować.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@3Tel_GSM1 Kupujący może wystawić subiektywną ocenę transakcji, on może ocenić czas wysyłki jako zbyt długi i ma do tego prawo. Nic z tym nie zrobicie. Możecie jedynie skrócić czas wysyłki, aby ustrzec się przed podobnymi komentarzami w przyszłości. Akceptacja czegoś nie pozbawia prawa do oceny tego czegoś.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@3Tel_GSM1 Subiektywna ocena to jest jak ktoś się waha czy postawić 3+ czy 4 - tak dla przykładu a wystawienie pały za nic to to nie jest ocena subiektywna tylko wielkie s........wo i może jest to zgodne z regulaminem który też można ocenić "subiektywnie".

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mwmonety Mylisz się bardzo, zobacz w słowniku, co oznacza pojęcie "subiektywnie".

 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@xyz96 Nie mylę się tylko wypowiadam własną subiektywną opinie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mwmonety Mylisz się bardzo; Subiektywna ocena to jest jak ktoś się waha czy postawić 3+ czy 4 - 

To nie jest definicja subiektywnej oceny.

Subiektywnie możesz oceniać coś, co nie jest zdefiniowane.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@xyz96 Ty tu dla wielu jesteś "coś" ,"ktoś" lub jeszcze inaczej ,szanuję tych co potrafią i nie boją się pokazać swojej twarzy prowadząc dialog ty za swoją maską kryjesz twarz dla mnie to oznaka braku odwagi ale to jest tylko moja opinia i nie pojmuję dlaczego twoje obraźliwe hasła pod adresem innych (nie chodzi mi o mnie mnie to nie spotkało i to co piszesz rozumiem i się nie obrażam chodź się w wielu aspektach nie zgadzam) ale czytając posty zauważyłem że masz więcej swobody niż inni ,ale to też tylko opinia moja oparta na tym co tu czytam. Skup się na tym co potrafisz najlepiej to jest :szybkie wrzucanie linków do źródeł informacji i tego się trzymaj na to masz czas i to ci dobrze idzie .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mwmonety

Niczego nie zrozumiałeś. Potok słów bez interpunkcji i próba wydawania mi poleceń. Sam się skup.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@xyz96 Widzę że ciebie nic i nikt do niczego nie przekona potrafisz tylko krytykować innych .Poleceń nie wydaję to tylko moje sugestie które powinnaś(eś) rozważyć a nie mnie pouczać bym się skupił .

oznacz moderatorów

the-foe
#12 Orędownik#

Trzeba wtedy powiedzieć, zeby sam anulował, jeśli to zrobi nie może wystawić oceny.

Ja mam multum negatywów w takiej sytuacji, np. czas realizacji 10 dni roboczych, realizuje po 6. Klient daje negatywa. Moją prośbę o cofnięcie komentarza olewa. I co zrobisz? Nic nie zrobisz.

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

Nie trać czas , wyszli "konsumentowi" przedasadowe wezwanie do usuniecie komentarza z poważna kwota zadośćuczynienia,"konsumento laptopowe bohaterowie "zazwyczaj wytrzymują do 3 godzin,po tym kłamliwy komentarz zostaje usunięty.😄

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@3Tel_GSM1 Nic nowego, kilka opcji do wyboru:

- Kupujący nie potrafiący czytać

- Kupujacy czytający, ale nie rozumiejący tego co czyta

- Kupujący który musi gdzieś wylać złość za porażki życiowe i padło na ciebie

Niestety Allegro pozwala oceniać co czego nie ma..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów