anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wykonać wyszukiwanie żądanej frazy w treściach aukcji ?

DobreHandlowanie
#8 Zapaleniec#

Jak wykonać wyszukiwanie żądanej frazy w treściach aukcji ? 

Takie pytanie zadalem do Allegro....

I co dostaje w odpowiedzi ?

"

Jeszcze raz dziękuję za Pana wiadomość i mam nadzieję, że Pana pomysł pomoże nam usprawnić działanie naszej wyszukiwarki. Proszę pamiętać, że swoje pomysły może Pan również zgłaszać

"

Bezczelosc i glupota zarzadzajacych przekroczyla wszelkie granice. Nie dosc, ze potraktowali mnie jak debila, to jeszcze kłamią w zywe oczy, ze sie tym zajmą....

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

DobreHandlowanie
#8 Zapaleniec#

 Usunęli  niniejszą funkcję a teraz udają, że nic nie wiedzą i jeszcze fałszywie zgrywają cwaniaków, ze się tym zajmą !

Ręce i nogi opadają....

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@DobreHandlowanie, obecnie trwa test. U niektórych użytkowników wyszukiwanie w opisach produktów nie działa.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

MALIRTV
#8 Zapaleniec#

To jest po to aby nie można było zakańczać aukcji i mogli rąbać prowizje za sprzedawanie towaru którego nie ma stanie !

oznacz moderatorów

DobreHandlowanie
#8 Zapaleniec#

Jak to u niektórych użytkowników wyszukiwanie nie działa... ! Znaczy ja jestem ten gorszy ! ?

Co ja jestem królik doświadczalny do robienia eksperymentów na moich nerwach ! ?  Dzielicie klientów na lepszych i gorszych ! Znaczy ja nie zasługuję na tę Waszą Przewielebną  godność pełnego korzystania już od miesiąca ?

[edycja]

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@DobreHandlowanie, rozumiem, że temat może budzić emocje. Natomiast nie ma naszej zgody na porównywanie niezadowolenia z powodu testu na Allegro do ruchu, który kosztował życie milionów ludzi. Proszę Cię o rozwagę i szanowanie zasad społeczności Allegro

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

DobreHandlowanie
#8 Zapaleniec#

Nie życzę sobie usuwania moich postów ! 

Znowu cenzura ! Nie stać Was na stawanie z otwartą przyłbicą ? Potraficie tylko skrycie i fałszywie manipulować postami, nie szanując cudzej własności intelektualnej !

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@DobreHandlowanie, Twoje posty nie będą usuwane, jeśli będziesz przestrzegać regulamin społeczności

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów