anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić fv ... dla pragma go?

musicsklep_pl
#12 Orędownik#

Pragma go odrzuciła moja fakturę. Gdzie mam wpisać ten nr konta? jak mam wystawić  dla nich te fakturę?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@musicsklep_pl Wszystkie informacje dotyczące faktur w odroczonej płatności znajdziesz w tym artykule. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

musicsklep_pl
#12 Orędownik#

Gdzie podawać nr konta pragma go? w uwagach? w opisie?

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@musicsklep_pl  nie jestem pewien wiec sprawdz to jeszcze ale zdaje sie że na fakturze 🙂 wskazać go jako rachunek do zapłaty

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@musicsklep_pl Te informacje znajdziesz w artykule, który wskazałam powyżej: 

"Dane kupującego, takie jak nazwa firmy czy NIP, znajdziesz w zamówieniu. Numer rachunku do wpłaty należności przez klienta w usłudze Odroczona płatność dla Firm to zawsze 75 1140 1078 0000 4033 4900 1014. Znajdziesz go też w umowie faktoringowej. " 

"Aby cesja wierzytelności była możliwa, na fakturze VAT, w miejscu rachunku do spłaty trzeba podać rachunek nowego właściciela, czyli PragmaGo. Dzięki temu kupujący spłaci należność na właściwy rachunek, a w przypadku opóźnienia, PragmaGo będzie miała podstawę do podjęcia działań z kupującym. Jeśli na wystawionej przez Ciebie fakturze nie będzie numeru rachunku PragmaGO, może być to podstawą do odrzucenia takiej faktury z finansowania przez PragmaGo."

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

musicsklep_pl
#12 Orędownik#

To nie jest dla mnie odpowiedz bo w miejscu rachunku mam swój nr rachunku i tego nie mogę edytować w programie magazynowym. 

Zresztą jak zwykle nic nie jest do końca jasne, nawet Wasz pracownik w rozmowie telefonicznej nie wiedział co odpowiedzieć na pytanie gdzie umieścić ten nr rachunku, plus jaki wpisać termin do zapłaty... 'biedna dziewczyna' musiała się konsultować przez 10 min.... wprowadzacie coś a nawet Wasi pracownicy nie znają odpowiedzi na pytania.... 

oznacz moderatorów

Gasmin_pl
#12 Orędownik#

@musicsklep_pl  ja wpisywałam w uwagach "NUMER KONTA DO ZAPŁATY ....(numer konta PragmaGo)" i takie faktury były zaakceptowane.

oznacz moderatorów

musicsklep_pl
#12 Orędownik#

Dzięki. Bo oczywiście nie mogą tego napisać.... 

oznacz moderatorów