anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak złożyć skargę na bezprawne działania działu bezpieczeństwa allegro

BobyLuck
#9 Pomysłodawca#

Dział bezpieczeństwa zablokował bez podstawy konto pod pretekstem weryfikacji wszystko czego chciał dostali. Zaznaczam że sprzedaż terminy realizacji zamówienia wszystko na poziomie super. Miał być jeden dzień ale zażądali jeszcze dokumentów które są objęte klauzulą poufności (za ujawnienie których grozi do 2 lat ) i dostali odmowę udzielenia dokumentów z uwagi na bezprawne działania. A cwaniaczki z tego działu pewnie handlują sami konkurencyjnym towarem lub poufnymi informacjami. No to złośliwe blokują konto nadal nie ma sprzedaży i kilka tysi też zablokowane. Oprócz UOKiK i prokuratury za działania na szkodę spółki to kto ma inne pomysły ? Bo wewnątrz allegro ręka rękę myje i oni mają to serdecznie gdzieś!

 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

wojtekmarchewka
#9 Pomysłodawca#

Niestety mi także słynny Dział (nie) Bezpieczeństwa zablokował konto oraz pieniądze, w moim przypadku brak kilku numerów przesyłek. Mimo 100 % pozytywów i brak sporów z klientami, automat wyłapał a bezmyslny paluszek, obsługi działu kliknął "Blokada"

Co ciekawe, dnia 18.02 dostałem informację o ograniczonej funkcjonalności konta. Czyli blokada środków i usunięcie ogłoszeń bez ofert kupna (1 na kilkaset) z możliwością sprzedaży. Tego dnia, napisałem do nich w celu wyjaśnienia sytuacji i co się wydarzyło. Została zablokowana sprzedaż, po kilku godzinach od ograniczenia konta.

Złożyłem odwołanie, do działań pracownika Działu Bezpieczeństwa, nadal czekam na jakąkolwiek odpowiedź 

W tym przypadku Allegro działa na moją szkodę, mając świadomość (opisałem im to) że cała działalność, oparłem na ich platformie sprzedaży. Tym czasem chińskie konta i inni naruszający świadomie i z premedytacją regulamin (nie będę sk... I nie podam przykładowych ofert), mają się całkiem dobrze na Allegro

oznacz moderatorów

Client:117135366
#7 Wielbiciel#

Mi też zablokowali konto dobre wpisy miał BobyLuck ale go zbanowali całkiem że nie może pisać już na tym forum . ale prosił aby przekazać tobie że uważaj bo zablokują Ci wszystkie konta z tego IP z którego korzystasz musisz zmienić IP i na inne dane działać dalej CH ciał się skontaktować z tobą w sprawie pomysłów jak sobie z tym poradzić przekazuje PWJ GAS GAS mówił że się domyslisz? 

oznacz moderatorów