anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zgłosić błąd w produkcie jednocześnie wystawiając aukcje z poprawionym parametrem?

dawal50
#14 Krzewiciel#

Opłata utrzymaniowa zawsze mobilizuje mnie do "wystaw podobną". Aukcja ma produkt bo kiedyś go stworzyłem, tyle że przy próbie wystawienia allegro podpowiada mi żebym połączył z podobnym produktem. Nie obchodzi mnie tamten podpowiadany produkt bo ma ustawione pegi 16 a wiem że gra "borderlands the handsome collection klucz steam" ma pegi 18. Wtedy jak nie połączę to nie wystawię. Przy próbie zgłoszenia błędu poprawiam parametry byle którego produktu (każdy błędny na swój sposób) i chcąc poprawiony produkt połączyć z aukcją to znika mi CAŁY OPIS aukcji. Dosłownie znika wszystko co stworzyłem. Nie da się jednocześnie poprawić błąd produktu i połączyć go z aukcją którą bym nie musiał od początku tworzyć. To po co sugerują że można? Wracam do szkica i patrzę który by tu produkt wybrać, bo przecież mojego nie chcą mimo że ma każdy poprawny parametr (ale go nie widzę na liście produktów). Każdy produkt tej gry ma błędne parametry. Jeden ma że pegi 16 a w rzeczywistości 18, drugi że ma multiplayer mimo że to gra singleplayer, trzeci że ma język polski mimo że go nie ma (wersja epic chyba tylko ma), czwarty że to podstawka mimo że to wersja goty zawierająca więcej niż jedną grę. Jedyne w tym wypadku co mogę zrobić to wybrać najmniejsze zło. Wybrałem produkt pegi 16 mimo ze gra ma pegi 18. Oczywiście błędy są zgłoszone tyle że trzeba czekać niby 48 godzin na ustosunkowanie się do nich allegro. Czemu ja mam zawracać sobie głowę i pamiętać że mam produkt z błędnym parametrem? Po co allegro pisze, że mogę połączyć z produktem który edytuję sobie i oni ewentualnie później się do tego odniosą? W tym wypadku muszę wybrać najmniejsze zło, bo nie dadzą mi zgłosić błąd i jednocześnie wystawić aukcję z poprawionym parametrem, bo przy zgłoszeniu błędu cały opis i tytuł aukcji ulega kasacji.

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0