anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zgłosić sprzedającego, który sprzedaje repliki i podróbki markowych butów?

tonsil11
#8 Zapaleniec#

13799627935 (to login)sprzedaje repliki butów oryginalnych za tanie pieniądze, jego adresu nie można wyszukać w google maps, nie ma też adresu do zwrotów w mapach google, przypuszczam, ze jak się kupi to koniec z reklamacja czy zwrotem, stracone pieniądze, jak zgłosić do allegro, ze to oszuści?

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Dlaczego podajesz link do formularza dla sprzedających, skoro autor(ka) tematu jest kupującym/kupującą?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Knowhere Dlatego, że to jest najskuteczniejsza metoda zgłaszania podróbek. Wiem to z doświadczenia, korzystam z tej metody, choć nie sprzedaję na Allegro. Nie ma zakazu korzystania z niej. Temat wyczerpany, nie odpowiadaj i nie wszczynaj kolejnej awantury.

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@xyz96 nie ma być skutecznie, ma być zgodnie z regulaminem 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

I jest. Regulamin tego nie zabrania 🙂

oznacz moderatorów

tonsil11
#8 Zapaleniec#

Skontaktowałam się z pracownikiem Allegro na czacie i podałam wyczerpujące informacje.

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

I dobrze. Supreme i Off-white za 200 zł ... 🤣🤣

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@tonsil11 Czat nie będzie tak skuteczny, jak wskazany przeze mnie formularz.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Gdybyś skończyła na "Dlatego, że to jest najskuteczniejsza metoda zgłaszania podróbek. Wiem to z doświadczenia, korzystam z tej metody, choć nie sprzedaję na Allegro. Nie ma zakazu korzystania z niej." rzeczywiście temat byłby wyczerpany.
Jednakże musiałaś na koniec dorzucić "Temat wyczerpany, nie odpowiadaj i nie wszczynaj kolejnej awantury.", ale twoich rozkazów księżniczko to ja słuchać nie będę.

Tak czy owak z powyższego wynika, że zawalasz konsultantów sprawami, które niekoniecznie leżą w ich gestii, bo nie ma uzasadnienia w ścieżce formularza do korzystania akurat z tej jego opcji.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

Ja mam fajnie z marką butów Salomon. Chińczyki robią tylko podróbki do rozmiaru 46, a mój rozmiar to 46 2/3 😎 I tak poznaję czy to podróbka czy oryginał. Tak czy siak to 95% butów markowych to produkcja chiny, tajwan lub wietnam więc skoro nie widać wizualnie różnicy to po co przepłacać i kupować w sklepie za 50% więcej.

oznacz moderatorów