anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić konto formowe na konto zwykłe?

FULLBORN
#7 Wielbiciel#

Chciałem zmienić konto firmowe na konto zwykłe, ale gdy jestem w miejscu : 

  • Zmień konto na konto zwykłe 
     

     

    Przejdź do formularza - to nie ma tam takiej opcji zmiany np. zmiana na konto zwykłe- tylko można zmienić dane firmy oraz zmienić jej rodzaj 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@FULLBORN Cześć 🙂 Od 4 marca nie ma możliwości zmiany konta firmowego na zwykłe. Jeśli chcesz mieć konto zwykłe na Allegro, zarejestruj nowe konto.

Więcej informacji znajdziesz w aktualnościach: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/od-dzis-wylaczamy-mozliwosc-zmiany-konta-firmowego-na-zwykle-v8... 🙂 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

FULLBORN
#7 Wielbiciel#

A gdy zaloguję się na Allegro lokalne ( z konta Allegro.pl ) to wystawiając tam książki, będę sprzedawał je jako nie firma?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@FULLBORN To wciąż będzie konto firmowe i nie załapiesz się też na promocję Smart: https://zobacz.allegrolokalnie.pl/smart 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

FULLBORN
#7 Wielbiciel#

Gdy założę zwykłe konto, to muszę mieć inny adres e-mai ? ( nie mogę użyć tego jaki mam na allegro.pl ?)

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@FULLBORN Tak, konto jest trwale powiązane z adresem mejlowym. Jeśli Ci zależy, aby nowe konto miało adres mejlowy z konta FULLBORN, musiałbyś je usunąć i uwolnić adres mejlowy (i w tym celu skontaktować się z nami przez ten formularz). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Po tylu latach koniec z Allegro czy z firmą?

oznacz moderatorów

FULLBORN
#7 Wielbiciel#

Firma będzie na 99% działać do końca roku, stąd te pytania.  Na marginesie, Kupujący takie mają prawa ( np. zwroty po przeczytaniu książki , przy okazji starych książek mogą uzupełnić brakujące kartki i ją odesłać ) że nie chcę sprzedawać jako firma. 

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Spróbuję doradzić. Wejdź sobie w opcje poczty email-adresy i sygnatury. Dodaj nowy adres i na ten załóż konto. Wtedy wszystkie maile i tak będą na jedną pocztę przychodzić.

oznacz moderatorów