anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienic termin dostawy

MAMY ROZWIĄZANIE!
OMPOZNAN
#9 Pomysłodawca#
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

O co konkretnie pytasz, bo możliwości już mi kilka przychodzi do głowy?

oznacz moderatorów
OMPOZNAN
#9 Pomysłodawca#

Obecnie mam ustawioną wysyłkę w ciągu 2 dni, a chce zmienić na wysyłkę tego samego dnia.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@OMPOZNAN jako sprzedający masz możliwość zmiany tylko czasu wysyłki , reszta wchodzi z automatu .

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie zupełnie. Jak mu chodzi o komunikat dostawa jutro czy cos to musi ustawić wysyłkę tego samego dnia, a tego nie ma i liczyć się z kłopotami... Jak chce dłuższy czas wysyłki to zmienić itp. Nie napisał konkretnie o co dokładnie pyta. 

oznacz moderatorów
OMPOZNAN
#9 Pomysłodawca#

Właśnie o wysyłkę tego samego dnia co klient zamówił mi chodzi, ale jeżeli piszecie, ze nie ma takiej opcji to trudno.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Screenshot_8.png

To tu masz chyba niepoustawiane. Nie używam tego wiec może panowie jeszcze coś dodadzą. W każdym razie uważaj, bo to opcja nie tylko zwiększająca sprzedaż ale też ilość negatywów. Inpost ma przykładowo gwarantowany czas dostawy 48h, a oni Ci wyświetlą że klienci dostaną jutro i ups...

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@OMPOZNAN jest taka opcja, ustaw wysyłka natychmiast lub 24 h, ustaw godzinę graniczną dla nadania np. 13 i nadawaj tak paczki przez jakiś czas, to się od razu nie pojawia, dopiero jak nadasz trochu paczek punktualnie to się pojawi, zamów do 13 wysyłka dziś 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów