anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki EAN dla usług

pro-made
#7 Wielbiciel#

Świadczę usługi Grawer na przedmiotach itp. Jaki EAN powinienem wpisywać żeby wywiązać się z wymogu allegro?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pro-made podaj proszę przykład oferty, której dotyczy Twoje pytanie. Ponieważ rozumiem, że sprzedajesz produkt np. bransoletkę, a usługą dodatkową jest wygrawerowanie na niej jakiegoś napisu? Czyli oferta jest wystawiona np. w kategorii biżuteria. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pro-made
#7 Wielbiciel#

Przykład to ramka do tablicy rejestracyjnej z napisem. Branża więc motoryzacyjna. EAN ramki nie powinienem podawać bo będzie cenowo zestawiona z ramką czystą = moja oferta będzie niekorzystna bo cena jest powiększona o przedmiotową personalizację.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pro-made rozumiem, ale w takim wypadku to jest rozwiązanie, czyli powinieneś na głównym zdjęciu pokazać przedmiot bez personalizacji, podać EAN podstawowego przedmiotu i dopiero w ofercie dodać np. róże warianty napisu, jaki można wygrawerować. 
Wtedy cena będzie wyższa, ale jeśli ktoś chce kupić tablicę z grawerem wybierze Twoją ofertę, a nie tą gdzie jest czysta tablica. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pro-made
#7 Wielbiciel#

Klient znajdzie produkt, wysortuje po cenie i nie dojdzie do mnie bo po drodze ma dziesiątki sprzedających którzy licytują się ze sobą o grosiki. Moja oferta pomimo że inna będzie na szarym końcu tej grupy - uważam to za niesprawiedliwe rozwiązanie.

oznacz moderatorów