anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki manager sprzedaży wybrać pod konkretne wymagania?

Sarelco
#8 Zapaleniec#

Witam,

do tej pory nie korzystałem z żadnych managerów sprzedaży. Wystarczyły maile czy zakładka zamówienia. Ale w końcu chciałbym coś odpalić zwłaszcza że dojdzie sklep internetowy. Coś znaczy jeden program który ogarnie mi wszystko - czyli menadżer allegro odpada. A co dokładnie? Konto na Allegro, sklep Internetowy na Shoperze, oczywiście jakieś pojedyncze zamówienia wprowadzane przeze mnie od klientów z O i L i X a 😉  czy osobistym odbiorem, do tego integracja z DPD, Paczkomatami i e-nadawcą poczty polskiej, a do tego jeszcze najlepiej integracja z księgowością inFakt żeby i faktury wystawiały się same 😉  Aaa no i dobrze by było mieć opcję 'magazyn' żeby sobie wszystkie dostawy wprowadzać i żeby schodziło ze stanu w miarę sprzedawania/wystawiania faktur.

Google przerabiałem ale to jeden wielki spam, a wolę coś poleconego od ludzi którzy takich programów używają.

Ktoś znalazł jakiś złoty środek pod takie wymagania?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Sarelco
#8 Zapaleniec#

Nie da się już edytować więc w dodatkowym poście - jedyne co znalazłem co spełnia wszystkie wymagania to Baselinker. Pytanie czy iść w to czy jest coś lepszego lub porównywalnego ale tańszego? 

A jeśli baselinker to te ceny są stałe od zawsze czy są jakieś promocje czasem?

oznacz moderatorów

e-XTECH
#9 Pomysłodawca#

Baselinker jest najlepszy na rynku - cały czas się rozwija i spełni Twoje wymagania. Ceny są sztywne i uzależnione od ilości transakcji. Jest to większy kombajn niż by mogło się wydawać.

oznacz moderatorów

a_brod
#12 Orędownik#

@Sarelco Baselinker - nie ma sensu szukać innych rozwiązań. Oprogramowanie działa stabilnie.

Endrju
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Sarelco Podbijam stawkę: niech jeszcze sam pakuje i wysyła paczki😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów