anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki najlepszy przewoźnik?

musicman76
#12 Orędownik#

Witam jakiego przewoźnika wybieracie do wysyłek paczek? Wiem że InPost jest najpopularniejszy ale zdążyło mi się że zniszczyli mi paczkę i nie przyjęli reklamacji, czy Orlen jest ok?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mdrogeria
#21 Demiurg#

@musicman76 w mojej ocenie przy ilości paczek jaką obsługuje Inpost zniszczenia są incydentem marginalnym , trzeba się trochę przykładać do porządnego zabezpieczenia szczególnie produktów podatnych na uszkodzenia , w ub. roku miałem jedną wpadkę , ale z rekompensatą problemu nie było , w obecnym roku na razie nic . Poczta .... jeśli nie współpracujesz z tym przewoźnikiem w/g mnie powinieneś spróbować , ALE tylko kurier i OwP bez udziwnień typu ,, polecony ,, czy ,,minipaczka ,, Sporo ludzi pisze o opóźnieniach ,ale w moim przypadku  ten problem nie występuje  ,praktycznie wszystko jest u klienta na drugi dzień po nadaniu , może dlatego ,że w mojej miejscowości jest sortownia PP

DHL spoko , dużo automatów naustawiali czyli z nadaniami problemu nie ma , czasem się zdarzy ,że nie zabiorą nadanej paczki w tym samym dniu . 

DPD - dopłaty , z tego powodu nie współpracuję i ograniczam do minimum wybór tego przewoźnika w łonach .

O Orlenie się nie wypowiem , nie mam doświadczenia 

oznacz moderatorów