anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jaki okres czasu zakończone przez allegro ogłoszenia z powodu niskiej jakości mojej sprzedaży

mkmargo1
#7 Wielbiciel#

Allegro zablokowało konto z powodu spadku jakości mojej sprzedaży i tym samym zakończyło wszystkie trwające oferty. Jaki okres czasu zakończone przez Allegro ogłoszenia będą w zakładce zakończone ? Chciałbym móc  je kiedyś wznowić ,nie wiem kiedy gdyż obecnie nie sprzedając nie jestem w stanie podnieść jakości swojej sprzedaży.Dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mkmargo1 Oferty są archiwizowane po 60 dniach od ich zakończenia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mkmargo1
#7 Wielbiciel#

A jeśli do tego czasu nie zostanie zdjęta mi sankcja na koncie t zostaną usunięte i nie będę mógł ich wznowić ? Co mogę zrobić w tej sprawie żeby tak się nie stało ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mkmargo1 Możesz jedynie spróbować we własnym zakresie zachować informacje o ofertach na swoim dysku - opisy, zdjęcia itp. Z zakładek Allegro zostaną usunięte.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mkmargo1
#7 Wielbiciel#

Raczej we własnym zakresie sobie z tym na pewno nie poradzę . Co mogę zrobić aby Allegro zdjeło mi blokadę jeśli nie mam możliwości podniesienia swojej jakości sprzedaży która jest obecnie na poziomie wymaga poprawy ? Nie mam przecież możliwości podniesienia jakości sprzedaży bez jakiejkolwiek możliwości sprzedaży . Wysyłałem meile do kupujących z prośbą o pozytywny komentarz , kilka otrzymałem lecz nic to nie dało.

oznacz moderatorów