anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki polecacie obecnie program do automatyzacji sprzedaży na allegro ?

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

Witam 

jaki polecacie obecnie program do automatyzacji sprzedaży na allegro? baselinker odpada ze względu na koszty, sprzedaję miesięcznie 1300 paczek w trzech sklepach z racji iż allegro w kółko przenosi mi produkty do innych kategorii i w kółko zmienia ceny prowizji oraz producenci zmieniają w kółko ceny zakupu produktów zależy mi najbardziej na takim programie w którym wpiszę cenę zakupu od producenta 

np. 5zł

narzut (czyli tyle ile chcę zarobić na produkcie np 20%)

Prowizja allegro w zależności od kategorii

np. 14% która zmieni się automatycznie cenę końcową produktu gdy allegro zmieni prowizję lub przeniesie sprzedawany przedmiot do innej kategorii

dopłata do smarta ( ustawię np. 1 zł aby doliczało do sztuki do ceny końcowej produktu)

Cena końcowa 

Jaki jest najtańszy program obecnie który obsłuży mi głównie liczenie ceny końcowej, nie ma dla mnie znaczenia automatyczne nadawanie etykiet do paczek , bardzo proszę o pomoc bo jestem już zmęczony liczeniem w kółko cen kalkulatorkiem 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

RED
#21 Demiurg#

fajne wyliczenie kosztów i prowizji

zarabiasz coś na tym czy dopłacasz do biznesu?

oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

RED nie pytaj się czy zarabiam piszę o program który z automatu po wpisaniu ceny zakupu+narzutu+prowizji+dopłaty do smarta będzie liczył automatycznie cenę końcową. Czy zarabiam , daje radę 🙂

oznacz moderatorów