anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakość mojej sprzedaży

Filtrant
#9 Pomysłodawca#

Drogie Allegro !

 

Jaki jest sens oceny kategorii :

  • Szybkie zwroty wpłat do klientów
  • Terminowe odpowiedzi na wiadomości klientów
  • Średni czas odpowiedzi na wiadomości klientów

w sposób który ocenia ostatnie 30 dni a przy braku danych wystawia 0 punktów ??

Czy to wina sprzedawcy, że wszystko w ofercie jest jasne i nikt nie chce zwracać  ?

Już doszło do tego, że sam do siebie pytania co miesiąc wysyłam a teraz chyba mi przyjdzie kupować od siebie i zwracać aby ocena nie spadła ....

Przemyślcie to proszę ....

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Za kupowanie od siebie bloka można wyłapać xD A oceny są rzeczywiście denne...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Filtrant dziękuję za Twoją wiadomość i opinię. 
W punkcie "Szybkie zwroty wpłat do klientów" punkty otrzymasz zarówno za szybki czas zwrotu wpłaty, jak i brak zwrotów od klientów. W takiej sytuacji otrzymasz punkty w zależności od ogólnej liczby zamówień z ostatnich 30 dni. Wyświetlamy je w panelu Jakość mojej sprzedaży przy mierze Szybkie zwroty wpłat do klientów z dopiskiem "brak zwróconych zamówień".

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Filtrant
#9 Pomysłodawca#

W teorii oczywiście wszystko jasne. A w praktyce : Zrzut ekranu 2022-04-14 o 14.51.01.pngZrzut ekranu 2022-04-14 o 14.51.24.pngZrzut ekranu 2022-04-14 o 14.50.43.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Filtrant nie masz punktów w mierze "Szybkie zwroty wpłat do klientów - brak zwrotów zamówień", ponieważ jeden zwrot został zgłoszony 7 kwietnia. Gdy otrzymasz przesyłkę zwrotną i zwrócisz wpłatę przez Allegro Finanse to policzymy czas zwrotu i wówczas będziesz miał punkty w mierze "Szybkie zwroty wpłat do klientów". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@Filtrant  oj dobrze piszesz "drogie allegro" oj dobrze, bo drogie i coraz droższe....... A co sie przejmujesz oceną?  I tak nie przeskoczysz ich żądań, wymagań, ocen, oni chcą mieć całe allegro tylko dla siebie, a cała reszta sprzedających to ich podnóżki. Najważniejszy jest sklep allegro.

oznacz moderatorów