anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakosc wysylki a Poczta Polska

MarWasTechnology
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie, czy allegro odejmuje punkty w skuteczności wysylki gdy przesyłka nie została nadana na czas w POCZTA POLSKA? W informacji przy skutecznosc wysylki jest informacja ze Poczta Polska nie wlicza się do skuteczności, lecz jak wygląda to w praktyce??? Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@MarWasTechnology  Normalnie się wlicza. Nie wiem gdzie wyczytałeś, że nie 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

MarWasTechnology
#8 Zapaleniec#

A no właśnie na stronie allegro jest wzmianka ze POCZTA POLSKA NIE JEST WLICZANA W STATYSTYKI DO SKUTECZNOSCI WYSYLKI 🙂 Screen do wglądu 😉 

 

Screenshot_20221219-213445_Chrome.jpg

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@MarWasTechnology

Nie widzę obrazka dopóki nie zatwierdzi go moderator, ale jeśli chodzi Ci o ten fragment :  punktach odbioru (z wyjątkiem placówek Poczty Polskiej), to wczytaj się dobrze 🙂 Chodzi o to, że inne przesyłki musi zeskanować kurier a na poczcie jak nadasz to od razu jest zaliczona. Tak więc nie licz na to, że punktów karnych nie będzie jak nie nadasz na czas 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

MarWasTechnology
#8 Zapaleniec#

No właśnie o ten fragment mi chodziło... Troszke nie do końca czytelnie jest napisany... Ale tylko upewniłeś mnie w przekonaniu ze jest źle 😕 Ale dzięki wielkie za pomoc 😉 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@MarWasTechnology 

Trochę dziwacznie to sformułowane, to prawda. Można zrozumieć zupełnie na opak 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów