anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jedna przesyłka kilku wylicytowanych pozycji

MAMY ROZWIĄZANIE!
maniek-00
#1 Nowicjusz#

Gdy kupuję produkty bez licytacji, są one grupowane i sugerowana jest jedna przesyłka. Aktualnie wylicytowałem 4 produkty od jednego sprzedawcy. Zakup wszystkich oznacza użycie 4 osobnych kopert i wysłanie 4 osobnych listów, nie mówiąc o 4 razy wyższych kosztach przesyłki. Jeśli nawet porozumiem się ze sprzedawcą, aby biorąc pod uwagę ochronę środowiska, zapakował wylicytowane przedmioty do jednej koperty to jak zakończyć te transakcje w serwisie?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

Wejdź w zakładkę Kupione, zaznacz właściwe produkty i na dole kliknij Płacę. jeśli nie o to Ci chodzi i porozumiesz się ze sprzedawcą, też możesz zapłacić za wszystko przez Allegro, a sprzedawca zwróci Ci nadpłatę za koszty wysyłki. Druga opcja to zapłacić na konto sprzedawcy, poza Allegro, a nieopłacone zakupy w zakładce Kupione w niczym Ci nie będą przeszkadzały.

oznacz moderatorów
Vikingb
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem od jednego sprzedawcy 3 przedmioty, osobne oferty, zakup przez "Dodaj do koszyka". Gdy chciałem opłacić zakup okazało się, że przesyłka jest policzona x3. W zakładce "Moje zakupy" po zaznaczeniu "Opłać zakup" dalej liczy przesyłkę x3. Sprzedawca ma ustawione liczenie kosztów dostawy wg. załącznika.

Jak rozwiązać problem potrójnego liczenia kosztów przesyłki?

koszty-dostawy.jpg

oznacz moderatorów
mennicze_grosiki
#9 Pomysłodawca#

Chodzi o Allegro czy Allegro lokalnie ?

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Vikingb Najpewniej sprzedający ma źle ustawiony cennik lub są to towary które nie mogą być wysłane razem (np. ze względu na gabaryty, wagę).
Najlepiej będzie skontaktować się ze sprzedającym przed dokonaniem płatności aby wspólnie znaleźć rozwiązanie.

oznacz moderatorów
Vikingb
#7 Wielbiciel#

Wymiary przesyłki nie są problemem bo zakupione przedmioty to części do laptopa. Sprzedający proponuje aby zapłacić za potrójną przesyłkę a po zaksięgowaniu wpłaty zrobi zwrot nadpłaty.

Moje obawy czy płacąc poprzez system płatności Allegro sprzedający będzie mógł dokonać zwrotu nadwyżki kosztów dostawy bo skoro zapłaciłem to wyraziłem zgodę i zaakceptowałem na warunki transakcji.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Vikingb Nie masz się czego obawiać - jeśli sprzedający odpowiedział, że zwróci nadpłatę to tak zrobi a nawet jeśli z jakiegokolwiek powodu nie wywiąże się z deklaracji to będzie bardzo łatwo go naprostować 🙂

oznacz moderatorów
mennicze_grosiki
#9 Pomysłodawca#

Sorki nie doczytałem ze prze Allegro kupowałeś

oznacz moderatorów