anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jestem zmuszony podnieść ceny swoich przedmiotów

OWojtekO
#10 Popularyzator#

Musiałem podnieść ceny swoich produktów by sprostać kaprysom allegro a tym samym uderzyć w kupujących. Czy działania allegro spowodują masowe odejścia klientów?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mwmonety
#21 Demiurg#

pewnie też ale sprzedawców ubywać będzie znacząco

oznacz moderatorów

Gasmin_pl
#12 Orędownik#

@OWojtekO  od 1 czerwca podniosłam ceny i mam spadek sprzedaży o około 50 %. Mam jeszcze nadzieję, że to okres urlopowy. Moi klienci poszli do konkurencji, gdzie czemuś dalej istnieją takie formy dostawy jak list polecony ekonomiczny za 5,90 zł ze znaczkiem Smarta. Chyba nie wszyscy jeszcze wyliczyli swoje straty od prowizji dostawy. Pracuję dalej, ale ze złym humorem 😞

oznacz moderatorów

OWojtekO
#10 Popularyzator#

Tak będzie niestety allegro chce zarobić gdy wszyscy stracili na pandemii, próbują podwyżkami łatać straty które ponieśli,ale to się odwróci przeciwko nim.Wiesz tak próbuję coś powoli wystawiać na tym allegro lokalnie nawet to najgorzej nie wygląda możesz tam ustawić sobie taką przesyłkę i prowizja jest mniejsza.I co dla mnie najważniejsze nie musisz wyświetlać swojego nr.telefonu i nie wydzwaniają ci nawiedzeni na przykład w niedzielę i o jakieś niedorzeczne sprawy pytać .Klient jest zainteresowany to kupuje i koniec to jest mój najważniejszy powód dla którego tu sprzedaję jak i na allegro lokalnie gdzie zaczynam dopiero sprzedaż.

oznacz moderatorów