anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

już mi ręce odpadają - nie mogę połączyć ofert z katalogiem

basat1
#9 Pomysłodawca#

Witam czy może mi ktoś pomóc ? Ni jak nie mogę połączyć ofert z katalogiem choć wcześniej nie było problemu. 

za każdym razem gdy chcę jakąś ofertę połączyć widzę komunikat :

Nie udało się połączyć z Katalogiem 1 oferty.

Oferta 15907831759 - Nie wystawisz kolejnej oferty z tym produktem. W tej kategorii możesz przyłączyć max 5 ofert do jednego produktu. Znajdź inny produkt w Katalogu lub dodaj nowy.

Niestety nie mogę pojąć tego ja to zrobić. Proszę o pomoc. 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@basat1 Cześć 🙂 zgodnie z komunikatem do jednego produktu można podpiąć maksymalnie 5 ofert i funkcjonuje to w tej sposób od października: https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/od-16-pazdziernika-polaczysz-maksymalnie-5-ofert-z-tym-samym-pr... 

Jeśli chcesz wystawić kolejną ofertę ze stanem Nowy w podanych kategoriach, wybierz inny pasujący produkt z naszego Katalogu lub utwórz nowy produkt z nowym kodem EAN

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

basat1
#9 Pomysłodawca#

Przede wszystkim każdy mój produkt jest inny. Wystawiam je w kategorii Figurki - bo niby w jakiej mam to wystawić. Jak mam stworzyć kod EAN ? Do tej pory nie było problemu by połączyć produkty z katalogiem poprzez link. Dlaczego teraz nie mogę tego zrobić ? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@basat1 Jeśli każdy produkt jest inny, to każdy z nich powinien mieć indywidualny kod EAN. 

EAN otrzymujesz od producenta lub od organizacji GS1 https://gs1pl.org/ 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

basat1
#9 Pomysłodawca#

To mój własny produkt który produkuje, czyli jedynym wyjściem jest zapłacić firmie by mi to stworzyła ??? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@basat1 Tak - w takiej sytuacji jedynym wyjściem jest wykupienie pakietu kodów od organizacji GS1 lub ewentualnie wystawianie ofert na Allegro Lokalnie (gdzie nie trzeba łączyć ofert z katalogiem)

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

basat1
#9 Pomysłodawca#

Czy ktoś zdrowo myślący może to wymyśleć ??????? - Otóż NIE !!!! Tak się zastanawiam czy Polska to kraj w którym wszyscy wszystkim chcą układać życie po swojemu  " ułatwić  komuś życie "? Proszę spojrzeć na **piiip** tam też sprzedaje i brak jest tam durnowatych wymysłów inżynierów oderwanych od rzeczywistości. Oczywiście nic nie zmienię tym wpisem ale mogę wyrazić swoja opinię o zmianach wprowadzanych nie wiadomo po co i dlaczego.  

oznacz moderatorów