anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

KALKULATOR OPŁAT

mdrogeria
#21 Demiurg#

O JUŻ 2 TYGODNIE OD WPROWADZENIA PROWIZJI OD KOSZTÓW WYSYŁKI , A KALKULATOR OPŁAT NIE UWZGLĘDNIA TEGOŻ WAŻNEGO SZCZEGÓŁU . SZCZEGÓLNIE POCZĄTKUJĄCY MOGĄ BYĆ NIEMILE ZASKOCZENI WYSOKOŚCIĄ NALICZONEJ PROWIZJI . PYTANIE DO SERWISU - ,, KIEDY ZOSTANIE TO ZMIENIONE ?? ,,

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Nie zmienią, bo kalkulator nie uwzględni takich danych. Cenniki są zmienne, zależne od sprzedającego, nie dostosują specjalnie pod to kalkulatora z oczywistych powodów.

Jedyna możliwość dla nich to dodanie szacowanego kosztu prowizji od wysyłki, bo mają swoje ustalone ceny na przesyłki Allegro. 

Przy okazji, wyłącz Caps Lock, czy tam Shift napraw 😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

TAK , ALE JEST TO UKRYTA OPŁATA I POWINNA BYĆ NA STRONIE KALKULATORA UMIESZCZONA WYRAŹNA INFORMACJA O NIEJ NP. W FORMIE ,, NALEŻY DOLICZYĆ PROWIZJĘ OD SZACUNKOWYCH KOSZTÓW WYSYŁKI ,,

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Jest to wyraźna informacja podana w zakładce rozliczeń allegro oraz w regulaminie, ale kto tam czyta regulaminy 😄

 

Zasady naliczania opłat oraz ich wysokość opisane są w regulaminie Allegro w załączniku nr 4. Ostateczna wysokość opłaty dla oferty dostępna będzie po jej zatwierdzeniu w zakładce: Moje konto > Rachunki > Rozliczenia z Allegro.

Jak byk podane.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

REGULAMIN REGULAMINEM , ALE DLA PRZEJRZYSTOŚCI TAKA INFORMACJA POWINNA BYĆ W KALKULATORZE 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Przecież jest taka informacja na dole strony...

DarkStoorM_0-1592471670789.png

 

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

kalkulator jest z darmową wysyłką

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

CHODZI O TRANSPARENTNOŚĆ OPŁAT . KAŻDY POTRAFI LICZYĆ , ALE MUSI BYĆ O TYM PINFORMOWANY .

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

allegro musi dodac rubryke cena wysylki jest tylko na razie za towar

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

TY WIESZ , ON WIE , JA WIEM , ALE PRZYJDZIE MŁODY I BĘDZIE ZASKOCZONY JAK SPRZEDA PRZEDMIOT ZA 2 ZŁ I ALLEGRO POBIERZE OPŁATĘ 1,70 ZŁ. WYRAŹNIE I TŁUSTYM DRUKIEM ,, DOLICZ PROWIZJĘ OD KOSZTÓW WYSYŁKI ,, 

oznacz moderatorów