anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kampanie

sklep_solpio
#12 Orędownik#

Witam,

 

Mam jedno zasadnicze pytanie czemu allegro twierdzi, że jakaś kampania jest bezpłatana

 Koszty
  • brak (udział jest całkowicie bezpłatny)

Potem zagłębiam się w regulamin i jest napisane, że dodatkowa prowizja jest od tego ? nie możecie tego określić już wcześniej tylko klient musi marnować czas na czytanie regulaminu ? (tak bym nawet nie analizował tej kampanii jeśli by było napisane, że jest dodatkowa prowizja od sprzedaży).

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

serwis-texas
#20 Guru#

@sklep_solpio 

No i fajny z Ciebie gość, chociaż fajniej się czyta tych co potem pytają dlaczego muszą płacić 🙂

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

Wolę doczytać z allegro zawsze jakieś miny są, a żeby coś załatwić o Panie z ich winy praktycznie zaraz stracę SS, a ja zawsze muszę wykazywać jakieś dowody czemu coś nie działa w tym roku mam tyle zgłoszeń do nich przez ich te znakomite zmiany ... 😄

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Zanim kliknę w cokolwiek, 100 razy się zastanawiam. Raczej nie klikam w nic.

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

ja tak samo się nie angażuję w żadne "kampanie" i oferty "darmowego" promowania bo co mi z tego jak za prowizję zapłacę ekstra 50% albo i więcej.

Za promocję uznaję dzień kiedy nie mam spadku sprzedaży o 75% w porównaniu z poprzednim dniem bo takie atrakcje u mnie są często jak allegro zaczyna grzebać w trafności.

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

No tak, ale powinni jednak na samym wstępie o tym informować... a nie analizuje cały regulamin i cyk jak zwykle nic darmowego 😄

oznacz moderatorów

FishBeat
#12 Orędownik#

Zgadza się - powinni, dlatego my od kilku lat już nawet nie wchodzimy w zakładkę centrum zniżek bo to nie ma sensu. Te ich promocje to jak granie w trzy kubki z nadzieją, że się coś ugra. Hueh 😕

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

mamy dla Ciebie Wiosenny Bonus Allegro Ads w wysokości 500 zł. Aktywuj go i rozpocznij przygodę z reklamą na Allegro.

o jeszcze następna promocja 😄 pewnie znowu z czymś się wiąże żeby płacić 😄

oznacz moderatorów