anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy moje konto na Allegro zostanie odblokowane?

Motocar_Gdansk
#8 Zapaleniec#

Witam, od wczoraj minęła już ponad doba od kiedy moje konto zostało zablokowane - sprzedaż oraz obsługa ofert. Jako powód zawieszenia - nierozwiązana dyskusja z kupującym - sytuacja wygląda tak iż Allegro ONE zgubiło przesyłkę i od ponad tygodnia nie są w stanie przedstawić swojego stanowiska w tej sprawie, mam codziennie maile że jeszcze nic nie ustalili, damy znać itp. Wysłaliśmy więc do kupującego nowy produkt na swój koszt - znów Allegro ONE nie ogarnęło przesyłki i nie ma statusu.. Dyskusja -> reakcja Allegro - zablokowanie konta -> Zwrot pełnej kwoty kupującemu -> Cisza....

Z mojego punktu widzenia wygląda to tak, że straciłem 2 produkty, zwróciłem kupującemu kwotę za zakupy i w pakiecie mam od ponad doby zablokowane konto. Pisałem już do obsługi Allegro w tej sprawie dwukrotnie i ciągle cisza... 

Kupujący nie ma do nas żadnych pretensji, chciałby produkt dostać, najpewniej jak już zwróciliśmy mu pieniądze zamówi ponownie, lub zgłosi jak "zaginiony" towar w końcu do niego trafi. 

Proszę o jakąś reakcję moderatora lub interwencję w tej sprawie - mamy weekend, kilkaset produktów w ofercie i żadnej możliwości edycji ofert, cen itp. Jest to mocno nie fair.. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Nie będzie takiej reakcji jakiej oczekujesz, moderacja nie odblokuje Ci konta.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Motocar_Gdansk Cześć. Rozumiem, że jest to dla Ciebie trudna sytuacja. Poproszę odpowiedni zespół o szybsze zweryfikowanie tej sprawy - z pewnością wszystko się wyjaśni. Otrzymasz odpowiedź mejlową. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Motocar_Gdansk Konto zostało odblokowane 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Motocar_Gdansk
#8 Zapaleniec#

Odblokowane, dziękuję za sprawną pomoc  🙂

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Allegro_One  Jaka piękna katastrofa....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Motocar_Gdansk
#8 Zapaleniec#

Teraz pozostanie wyjaśnienie losów 2 zaginionych przesyłek, łącznie 3 (jeszcze jedna z innego zamówienia).. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Motocar_Gdansk Bardzo Cię przepraszam, że tyle to trwa. Otrzymasz odpowiedź w korespondencji 25093280. Sprawdzamy z przewoźnikiem co się wydarzyło. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów