anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy Twoje oferty nie zostaną wznowione Gdzie możesz zaakceptować nowy cennik

numizmaty_pl
#9 Pomysłodawca#

Wasza wiadomość : Kiedy Twoje oferty nie zostaną wznowione Gdzie możesz zaakceptować nowy cennik Wystarczy, że w formularzu wystawiania danej oferty klikniesz [wystaw i zaakceptuj warunki]. Zrobisz to osobno dla każdej oferty. Jeśli nie zaakceptujesz nowego cennika, nie wznowimy Twojej oferty. Znajdziesz ją w zakładce Mój asortyment wśród ofert ze statusem zakończona.

 Pytanie... z podpowiedzią : czy nie można zaznaczyć wszystkich trwających już aukcji w EDYTORZE i wybrać powyższą opcję jednym kliknięciem na TAK AKCEPTUJĘ WARUNKI ?.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@numizmaty_pl przykro mi, jednak otrzymaliśmy odpowiedź, że obecnie nie ma innej drogi niż akceptowanie każdej oferty osobno.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@numizmaty_pl nie bo to jest specjalny zabieg żeby utrudnić życie prywatnym osobą na allegro, jak ma się tytle ofert to przejść na konto firmowe lub na Lokalnie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TALARKI62
#9 Pomysłodawca#

Firmy które nie wykupią abonamentu też będzie to ich dotyczyć.

A na marginesie... ok. 12 lat non stop sprzedawaliśmy tu na All na dwóch kontach jako firma. Nawet mam w Gmailu od Pana odpowiedź z 2011 roku w kwestiach podatkowych. Sprzedaż na koncie firma zakończyła się w 2014 roku. Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów