anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy zostanie zmieniona forma wypłat własnych środków?

pmt-best
#7 Wielbiciel#

Środki ze sprzedaży gromadzą się na koncie payU, możliwość wypłaty to całość lub do ustalonej kwoty i terminu wypłaty. To system który ma poważną lukę, brakuje najlepszej opcji (jak jest np. w paypal) wypłata w danej chwili kwoty która mi odpowiada jednocześnie pozostawiając na koncie tyle ile uznam za stosowne.

Kupujący zwracają przedmioty i najlepiej zwrotu środkó dokonać z payU, dlatego warto mieć tam zawsze nieco zapasu, więc przy opcji na wypłaty na żądanie bywa że ich brakuje przez kilka dni i kupujący czeka na zwrot.

Ostatnio próbowałem dokonać zmiany formy wypłaty na taką która mi średnio pasuje, czyli automatycznie z uwzględnieniem zapasu na koncie i tu zaczyna się droga jak po grudzie!!!

NIE ZMIENIAM KONTA CZY BANKU tylko formę wypłat - dalej na to samo konto i bank, ale allegro wymaga weryfikacji konta, wpłata 1.01zł tylko po co. Zrobiłem przelew i weryfikacja trwa już kilka dni a wypłaty nie aktywne.

Jak będę chciał za jakiś czas znowu zmienić formę wypłat będzie pewnie powtórka z "rozrywki" to jest niedorzeczne NIE ZMIENIAM KONTA ANI BANKU!

Oczekuje zmiany tego skostniałego tworu na bardziej przyjazny, proszę o informację czy trwają prace nad wprowadzeniem tej prostej i przyjaznej zmiany.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

Tak to niestety działa, po jakimkolwiek ruchu przy wypłatach, nawet bez zmiany rachunku do wypłat, włącza się weryfikacja i wypłaty są zablokowane na co najmniej kilka dni.

oznacz moderatorów