anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient wyrzucił towar przed reklamacją

kiciek20
#8 Zapaleniec#

Klientka napisała do mnie, że rolsina która zakupiła w listopadzie padła. Poprosiłam o zdjęcia mając w głowie to, że zwrócę pieniądze. Natomiast klientka napisala, że wyrzuciła roślinę, bo "kto normalny trzyma padnięta roślinę". Mam z tyłu głowy, że dostanę pewnie negatyw ale na jakiej podstawie mam zwracac wplate i uznać reklamacje? Szczególnie, że raz w miesiącu trafiam na taką naciągaczke. Ale jeszcze żadna nie wyrzuciła rośliny. 

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

kostas11
#21 Demiurg#

@kiciek20 pamiętaj żeby do 14 dni od złożenia reklamacji odrzucić ją, pisemnie w dyskusji itp. z powodu braku odesłania na reklamację !!!  I temat zamknięty, jak zapomnisz to reklamacja zostanie uznana automatycznie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zażądałaś zdjęć i wiesz wszystko, możesz teraz odrzucić reklamację albo uznać, twoja decyzja.

oznacz moderatorów

kiciek20
#8 Zapaleniec#

Ale zdjec nie dostanę bo roślina rzekomo wyrzucona. Reklamacji nie uznam to dostanę negatyw i koniec Smarta. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Więc uznaj i zwróć to co chce kupujący.🤔

oznacz moderatorów

kiciek20
#8 Zapaleniec#

Czyli oddać pieniądze naciagaczowi? Kolejnemu...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ja już pisałem sam musisz podjąć decyzję, masz prawo odrzucić a z negatywem "wojna". Oczywiście moim zdaniem nie należy ulegać takim kupującym.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

No to wspieraj patologię...

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Ja odrzuciłbym reklamację z racji braku towaru do oceny a jakby dowaliła negatyw to przedsądowe wezwanie do usunięcia a potem rozjechanie w sądzie za straty w handlu z racji utraty smarta

oznacz moderatorów

kiciek20
#8 Zapaleniec#

Powiem Wam, że kupujący mogą z małym sprzedawca zrobić co chca. Kilku naciągaczy, brak Smarta i po interesie...

 

 

 

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

Zawsze możesz odrzucić reklamację i od razu poinformować jakie skutki prawne mogłyby ją czekać gdyby wystawiła negatywny komentarz za tę próbę wyłudzenia.

oznacz moderatorów

excessively-frug
#12 Orędownik#

Och to ja sobie nie podleje kwiatka przez miesiąc i bach do reklamacji na Allegro, bo jakiś oklapły ten egzemplarz. Żądając wysłania nowego, albo najlepiej zwrot piniondzów to sobie kupię nowy, inny, lepszy. 

Jak mi sprzedawca nie da to dyskusja, negatyw i zobaczymy.

Czytałem gdzieś tutaj, że klienci nawet nie muszą umieć czytać, mogą być bez rozumu, ale mają jedno "cwaniactwo""

 

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

kolejny kwiatek pokazujący jak ubogi lub beznadziejny jest na allegro system składania reklamacji

czy klienta złożyła reklamację z tytułu rękojmi czy gwarancji?

tego się nie dowiesz

bo kogo to obchodzi

napisz kupującej, że wyrzuciłaś pieniądze za towar, bo przyszły podarte jak wypłacałaś je z bankomatu

ale w przeciwieństwie do niej możesz wskazać śmietnik lub wysypisko na które mogły trafić jako odpad

oznacz moderatorów